لاچین سیر

دانلود آهنگ جدید

لیزیک عینک

بازی آنلاین

فروش خودرو

املاک ویترین

مرگ مرد هندی در هنگام رکورد زدن به همراه تصاویر

مجموعه : مجله خبری
مرگ مرد هندی در هنگام رکورد زدن به همراه تصاویر
 
این مرد هندی چند رکورد در کتاب گینس برای کشیدن اجسام سنگین با استفادهاز موهایش ثبت کرده است. او سال گذشته میلادی وقتی یک قطار با وزن ۴۲ تن را به مسافت ۵/۲ متر کشید مورد توجه رسانه‌های جهان قرار گرفت و حسابی مشهور شد. 
 

یک بدلکار هندی  که رکوردهای مختلف جهانی به خاطر استفاده از موهایش برای انجام کارهای عجیب و غریب داشت در تلاش برای رکورد شکنی جدید خود جانش را از دست داد.

 سیلندرا نت‌روی ،۵۰ سال قصد داشت تا از فراز یک رودخانه با استفاده از راپل اما تنها با وصل بودن موهایش عبور کند اما در میان راه همه چیز به هم ریخت.

در حالی که هزاران نفر برای ثبت رکورد طی طولانی‌ترین مسافت جهان تنها با استفاده از قدرت موهای این مرد جمع شده بودند او در میانه راه نتوانست مسیرش را ادامه دهد و میان زمین و آسمان معلق ماند. موهای این مرد به طناب و چرخ‌های راپل گیر کرد و ۲۵ دقیقه طول کشید تا نیروهای امداد در فراز این رودخانه به او برسند.
 
مرگ مرد هندی در هنگام رکورد زدن به همراه تصاویر
گزارش‌های پزشکی نشان می‌دهد که این بدلکار هندی به خاطر این زمان طولانی دچار حمله قلبی شده و به علت ایست قبلی در بیمارستان جانش را از دست داد. 
آقای روی که مامور پلیس در ایالت بنگال غربی بود تلاش داشت تا رکورد قبلی خود در کتاب رکوردهای گینس برای طی طولانی‌ترین مسافت با استفاده از راپل و موهایش بشکند. او پس از گیر کردن موهایش تلاش کرد خودش را رها کند و مسیر را با استفاده از دستهایش ادامه دهد اما موفق نشد.
 
منبع : مجله مهر
 
Xبستن تبليغ
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي
ورزشي