لاچین سیر

دانلود آهنگ جدید

لیزیک عینک

فروش خودرو

املاک ویترین

«درباره الی» سومین فیلم میلیاردی سال 88 شد

 «درباره الی» سومین فیلم میلیاردی سال 88 شد

بر اساس اعلام «علی سرتیپی» فیلم سینمایی «درباره الی» با فروش آخر هفته 23 میلیونی در تهران به عنوان سومین فیلم میلیاردی اكران سال 88 سینماهای كشور شناخته شد.«علی سرتیپی» مدیر موسسه فیلمیران با اعلام این مطلب اظهار داشت: فیلم سینمایی «درباره الی…» به‌كارگردانی اصغر فرهادی كه از تاریخ 16 خرداد ماه روانه اكران عمومی سینما شد پس از یك ماه نمایش عمومی در تهران و شهرستان‌ها توانست از مرز یك میلیارد تومان عبور كند.

وی افزود: فیلم سینمایی «درباره الی…» در 20 شهرستان و مجموعا در 59 سالن سینما در سطح كشور اكران شده است كه تاكنون در تهران بالغ بر 700 میلیون و در شهرستانها بالغ بر 300 میلیون تومان فروش داشته است كه با توجه به اتفاقاتی كه در زمان اكران این فیلم به وجود آمد پس از اثبات وضعیت نمایش توانسته است فروش بسیار خوبی داشته باشد و همین موضوع نشانگر ظرفیت‌های بسیار بالای این فیلم است.
مدیر مؤسسه فیلمیران خاطرنشان كرد: روز گذشته سینماهای نمایش دهنده «درباره الی…» از ساعت 4 بعدازظهر به دلیل برخی شرایط تعطیل شدند و به همین دلیل فروش 23 میلیونی این فیلم در روز پنج‌شنبه پائین‌ترین حد فروش فیلم در آخر هفته به حساب می‌آید. سرتیپی همچنین با اشاره به فروش فیلم «خروس جنگی» نیز به خبرنگار فارس گفت: «خروس جنگی» به كارگردانی «مسعود اطیابی» نیز پس از یك‌ماه اكران در نمایش در 22 شهرستان و مجموعا در 55 سالن و فروش آخر هفته 20 میلیونی از مرز 550 میلیون در تهران و شهرستان عبور كرده است.
وی تصریح كرد: «خروس جنگی» در پایان اكران خود تا روز پنجشنبه در تهران 300 و در شهرستانها 250 میلیون تومان فروخته است.
مدیر مؤسسه فیلمیران در خاتمه در خصوص احتمال ادامه نمایش این دو فیلم و همچنین زمان دقیق اكران «پستچی سه بار در نمی‌زند» گفت: با توجه به ضربه شدیدی كه تمامی فیلم‌ها از اوضاع اجتماعی در یك مقطع 15 روزه متحمل شدند، امیدواریم شورای صنفی نمایش و معاونت سینمایی با مد نظر قرار دادن این موضوع شرایط ادامه اكران فیلم‌ها را تا پایان تابستان با توجه به ظرفیت‌های بالای آنها فراهم كند و در مورد اكران «پستچی سه بار در نمی‌زند» نیز منتظر تصمیم شورای صنفی نمایش هستیم.
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، فیلم سینمایی «درباره الی…» پس از فیلم‌های «اخراجی‌ها2» و «سوپر استار» سومین فیلم میلیادری اكران سال 88 سینماهای كشور است.

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي