لاچین سیر

دانلود آهنگ جدید

لیزیک عینک

بازی آنلاین

فروش خودرو

املاک ویترین

كلاهبرداری یك زن از طریق ازدواج با چهار نفر!

مجموعه : مجله خبری
تحقیقات بازپرس جنایی تهران درباره یك پرونده آدم‌ربایی، از راز فعالیت‌های كلاهبردارانه یك زن از طریق ازدواج با چهار نفر پرده برداشت.

به گزارش ایسنا، 11 مهرماه سال گذشته، مردی 50 ساله با مراجعه به كلانتری 134 شهرك غرب مدعی شد كه از سوی سه نفر ربوده شده و از وی بابت امضای یك رضایت‌نامه، دو چك سفید امضا گرفته شده است.

این شخص به نام داریوش در مورد رضایت‌نامه مذكور، گفت: من مدتی قبل با زنی 30 ساله به نام مژگان ازدواج كردم. او با چرب زبانی و خوش‌رفتاری كه داشت، بیش از 600 میلیون تومان از من گرفت و این در حالی بود كه یك دستگاه «ب ام و» مدل سال نیز برایش خریده بودم. بعد از مدتی متوجه شدم كه او همزمان به عقد مردی جوان درآمده و قصد دارد با وی ازدواج كند. مژگان وقتی متوجه شد قصد شكایت دارم، مرا به همراه دو نفر دیگر ربود و با اخذ دو چك سفید امضا، خواست كه رضایت‌نامه‌ای را امضا كرده و هرگز شكایت نكنم.

با آغاز بررسی‌های پلیسی در این زمینه به دستور قاضی توكلی، بازپرس شعبه پنجم بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران، این زن پس از گذشت ماه‌ها بازداشت شد و تحقیقات بازپرس نشان داد كه وی از طریق ازدواج با چهار مرد دست به كلاهبرداری زده است.

همسر چهارم این زن با مراجعه به دادسرا، گفت: مدتی قبل با مژگان آشنا شدم و چون می‌خواستم به استرالیا بروم، برای ازدواج با او برنامه‌ریزی كردم. یك روز دیدم كه مژگان با یك «ب ام و» مدل بالا سر قرار آمد.

وقتی موضوع را جویا شدم، شروع كرد به تعریف داستان زندگی‌اش و گفت كه پدرش در زمان شاه در معرض مجازات اعدام بوده و فردی كه بعدها متوجه شدم همسر سوم او بوده، پدرش را از مجازات اعدام رهانده و وی را از سن دو سالگی بزرگ كرده است.

این شخص به اسم رضا ادامه داد: من نمی‌دانستم كه این فرد، همسر موقت اوست بلكه فكر می‌كردم او پدرخوانده‌اش است.

برادر رضا نیز به بازپرس جنایی گفت: ما در حال برپایی مراسم عقد بودیم كه داریوش با من تماس گرفت و با معرفی خود به عنوان یك مشتری، از من خواست برای انجام معامله‌ای با او ملاقات كنم. وقتی سر قرار رفتم، او تمام مدارك مربوط به ازدواجش با مژگان را نشانم داد و من همانجا متوجه شدم كه همسر برادرم، همزمان در عقد موقت داریوش قرار دارد. با آوردن بهانه‌ای، مراسم عقد را بهم زدیم و من به تدریج موضوع را به برادرم گفتم. او كه كاملا از نظر روحی بهم ریخته بود، به استرالیا رفت و بعد، از آنجا مژگان را طلاق داد.

به گزارش ایسنا، داریوش در بخش دیگری از اظهارات خود ضمن اعلام شكایت از رضا گفت كه وی با علم به متاهل بودن مژگان او را به عقد خود درآورده است اما رضا مدعی شد كه هرگز از ازدواج او با خبر نبوده است زیرا در شناسنامه‌ای كه مژگان به وی ارائه داده، اثری از نام همسر نبوده است.

این در حالی است كه دو مرد دیگر نیز كه به همین طریق مورد كلاهبرداری این زن قرار گرفته‌اند، به بازپرس جنایی شكایت كردند. قاضی توكلی با صدور قرار قانونی برای مژگان به اتهام فریب در ازدواج، جعل شناسنامه، كلاهبرداری و مواردی دیگر، پرونده را جهت تكمیل تحقیقات در اختیار پلیس قرار داد.

Xبستن تبليغ
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي
ورزشي