لاچین سیر

دانلود آهنگ جدید

لیزیک عینک

فروش خودرو

املاک ویترین

گوگل با بهبود جست‌وجو به جنگ بینگ مایكروسافت رفت

مجموعه : دنیای آنلاین
گوگل به‌منظور دفع چالش قوی از سوی موتور جست‌وجوی جدید مایكروسافت، ارتقاءهای متعددی در قابلیت‌های جست‌وجوی خود انجام داده تا آن‌ها را مفیدتر سازد.

به گزارش سرویس فن‌آوری اطلاعات خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، طبق اعلام یكی از مهندسان نرم‌افزاری گوگل، این موتور جست‌وجو اكنون به هنگام جست‌وجوی كاربران برای مكان‌ها در Google Search، تصاویر را در كنار نقشه‌ها و لینكها قرار می‌دهد.

كلیك برروی هر یك از تصاویر كاربران را به لایه عكس در Google Maps می‌برد و در آنجا كاربران می‌توانند به مرور تصاویر با برچسب‌های جغرافیایی بپردازند.

كاربران همچنین می‌توانند در جست‌وجوی تصویر پیشرفته گوگل، جست‌وجوی تصویرشان را فیلتر كنند كه این ابزار مفیدی برای وبلاگ‌نویسانی محسوب می‌شود كه می‌خواهند مطمئن شوند از آثار غیركپی رایتی استفاده می‌كنند.

گوگل همچنین در آمریكا، انگلیس، آلمان و كره جنوبی ابزار Product Search را به دستگاه‌های قابل حملی كه دارای اتصال اینترنت هستند، گسترش داده است.

موتور جست‌وجوی بینگ از زمان آغاز به كار موفق ظاهر شده و طبق جدیدترین آمار منتشره ازسوی Net Applications، در حالی كه گوگل با 81 درصد از سهم بازار جست‌وجو در صدر قرار دارد، بینگ توانسته با 5.3 درصد یاهو را كنار زده و در مكان دوم قرار بگیرد.

موتور جست‌وجوی بینگ كه جایگزین MSN Live Search می‌شود، برای فراهم كردن نتایج جست‌وجوهای آنلاین به طور اساسی برروی الگوریتم‌ها و كلید واژه‌ها متكی است اما طبق اعلام مایكروسافت، تا حدودی دربردارنده فن‌آوری معنایی یا سمانتیك است كه معنی موردنظر جملات را درك می‌كند.

 

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي