فوتبال
تور مسافرتي
تور مسافرتي
تبليغات در تکناز

مطالب امروز

فوتبال

باورتان می شود که این زن سردسته باند قاچاق است ؟

مجموعه : مجله خبری
باورتان می شود که این زن سردسته باند قاچاق است ؟
این روزها گزارش های زیادی در مورد مواد مخدر از قبیل خرید و فروش آن در آمریکا داده می شود اما یکی از عجیب ترین هشدار ها حاکی از آن است که این زن 85 ساله اهل تنسی امریکا به کار خرید و فروش و توزیع مواد مخدر مشغول می باشد.
به گفته پلیس محلی پیرل جونز 85 ساله از موقعیت مکانی خانه اش که در نزدیکی یک دبیرستان قرار دارد استفاده کرده و بین جوانان و نوجوانان این منطقه مواد مخدر پخش میکرد.این زن که یک باند مخوف تهیه و توزیع مواد مخدر راه اندازی کرده بود بعد از مدتی توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد. در جستجوی پلیس از خانه این زن مقدار قابل توجهی از انواع مواد مخدر کشف و ضبط شد.
باورتان می شود که این زن سردسته باند قاچاق است ؟
او خود به مواد مخدر آلوده نیست اما به دلیل کهولت سن از شرایط جسمی خوبی برخوردار نیست و به همین دلیل بعد از پرداخت غرامت 70هزار دلاری از زندان خلاص شد تا زمان حضور در دادگاه بتواند خود را معالجه کند.به گفته پلیس این زن پیرترین قاچاقچی امریکا نیست و هنوز کسانی هستند که از او مسن تر بوده و در زمینه قاچاق مواد مخدر فعالیت دارند. در سال 2010 میلادی در فلوریدا یک زن 87 ساله به جرم فروش و توزیع مواد مخدر دستگیر شده و آن زمان به تحمل 18 ماه حبس محکوم شد.
با يک کليک همسر آينده خود را انتخاب کنيد
فروش بلیط هواپیما
پربیننده های تکناز
جدیدترین مطالب
لیزر
بچه های آسمان
Xبستن تبليغ
فوتبال