فوتبال
تور مسافرتي
تور مسافرتي
تبليغات در تکناز
فوتبال

نخستین آمبولانس IT در كیش آغاز به كار كرد

مجموعه : مجله خبری

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سعید شریفی، مدیر طرح آمبولانس IT در جزیره كیش با اشاره به این كه این طرح توسط بخش خصوصی و در محل برج IT كیش به اجرا درآمده است، هدف از اجرای این طرح را خدمات رسانی هر چه بیشتر در زمینه سخت افزار، نرم افزار، شبكه، وب، اینترنت و … ذكر كرد.

وی با ابراز تأسف از این كه سیستم جامعی در خصوص خدمات رسانی صحیح و علمی در زمینه كامپیوتری در جزیره كیش وجود ندارد گفت: یكی از دلایل راه‌اندازی این طرح، بالا بودن سرانه دارندگان كامپیوتر در جزیره كیش و معرفی این جزیره مرجانی به عنوان یك شهر اینترنتی است.

مدیر طرح آمبولانس IT همچنین خاطرنشان كرد: با اجرای این طرح دارندگان كامپیوتر برای رفع نقص سیستم خود نیازی به مراجعه به مراكز تعمیر و یا ارسال سیستم‌های خود به دیگر شهرستان‌ها نخواهند داشت.

شریفی تصریح كرد: در این طرح، ساكنان جزیره و دارندگان سیستم‌های كامپیوتری پس از تماس با این شركت خدمات رسانی،‌ آمبولانس IT به منزل یا محل كار آنان اعزام شده و چنانچه در محل مورد اشاره سیستم مذكور رفع نقص نشد دستگاه و سیستم كامپیوتری برای رفع نقص و عیب یابی به شركت برده می‌شود و طی مدت زمانی كه مشتریان فاقد كامپیوتر هستند، در صورت نیاز یك دستگاه كامپیوتر و یا لب تاپ به طور امانت در اختیار آنان قرار خواهد گرفت.

وی گفت: تمام علاقمندان حوزه IT جهت اطلاعات بیشتر می‌توانند به نشانی Info@Solarissos.com مراجعه كنند و یا با شماره 1-4455140- برج IT كیش تماس حاصل نمایند.

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

با يک کليک همسر آينده خود را انتخاب کنيد
فروش بلیط هواپیما
پربیننده های تکناز
جدیدترین مطالب
لیزر
بچه های آسمان
Xبستن تبليغ
فوتبال