لاچین سیر

دانلود آهنگ جدید

لیزیک عینک

فروش خودرو

املاک ویترین

فیلم‌برداری فیلم جدید «جانی دپ»متوقف شد

فیلم‌برداری فیلم جدید «جانی دپ» به دلیل این كه چراغ سبز تولید را دریافت نكرده است، به تعویق افتاد. این فیلم «آقای لیمپت باور نكردنی» نام دارد كه توسط كمپاین «برادران وارنر» تهیه خواهد شد.
به گزارش خبرگزاری فارس، به جز این فیلم چند كار دیگر این بازیگر سرشناس هم وضعیت مشخصی ندارد و معلوم نیست چه زمانی تولید ‌آن‌ها شروع می‌شود.

«آقای لیمپت باور نكردنی» بر اساس قصه كتاب پرخواننده‌ای ساخته می‌شود كه قبل از این «كوین لایما» در سال 1964 نسخه دیگری از آن را كارگردانی كرده بود.
كمدی فانتزی جدید دپ، با نگاهی به این نسخه سینمایی ساخته خواهد شد.
مسئولان كمپانی برادران وارنر می‌گویند در شرایط حاضر، كلید فیلم‌برداری فیلم تا زودتر از سال جدید میلادی زده نخواهد شد.
رسانه‌های گروهی می‌گویند جانی دپ قرار است در چند فیلم مطرح بازی كند، ولی هر یك از این فیلم‌ها به دلایلی فعلا جلوی دوربین نخواهند رفت.
به گفته آن‌ها، دپ مثل كاراكتر خود در نسخه جدید سینمایی «آلیس در سرزمین عجایب» ،باید اوقات خود را به بطالت بگذارند.
قسمت چهارم «دزدان دریایی كارائیب» محصول كمپانی «والت دیزنی» یكی دیگر از فیلم‌هایی است كه تكلیف آن هنوز روشن نشده است.
خیلی‌ها (و از جمله نزدیكان بازیگر) می‌گفتند این فیلم كار بعدی دپ در جلوی دوربین سینما خواهد بود و وی دوباره لباس كاركتر «جك اسپارد» دزد دریایی مهربان و دل نازك را بازی خواهد كرد.
ولی زمانی كه «‌گور وربینسكی» گفت پس از كارگردانی سه قسمت قبلی فیلم احساس خستگی می‌كند و قسمت چهارم را كارگردانی نخواهد كرد، كشتی تولید این فیلم به گل نشست.
كمپانی والت دیزنی این روزها به دنبال كارگردانی مناسب برای این فیلم است، كاری كه احتمالا زمان زیادی می‌برد.
از سوی دیگر، تهیه‌كنندگان «رنجر تنها» هم فعلا این فیلم را جلوی دوربین نمی‌برند. آن‌ها می‌گویند فیلم‌نامه فیلم نیازمند اصلاح است و دو فیلم‌نامه‌نویس جدید، این روزها در حال كار بر روی آن هستند.
دپ در این فیلم نقش «تونتو» كاركتر اصلی قصه را بازی خواهد كرد.
در عین حال،‌ تولید نسخه سینمایی «سایه‌های تاریك» هم با مشكلاتی روبرو شده است. فیلم كه نسخه بازسازی شده یك كار تلویزیونی است، همكاری مشترك جدید دپ با «تیم برتن» كارگردان است.
از جانی دپ چند هفته قبل «دشمن مردم» به روی پرده سینماها رفت كه توسط «مایكل مان» كارگردانی شده است.
او در این فیلم – كه تا به حال در آمریكا 80 میلیون دلار فروش داشته است- نقش «دن دیلینجر» گنگستر جنجالی دهه بیست آمریكا را بازی می‌كند.

 

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي