لاچین سیر

دانلود آهنگ جدید

لیزیک عینک

فروش خودرو

املاک ویترین

«مت دیمون» فیلم علمی تخیلی بازی می‌كند

«مت دیمون» می‌گوید بی‌صبرانه در انتظار آغاز فیلم‌برداری كار تازه‌اش «آژانس تعدیل» است، زیرا این فیلم حال و هوایی علمی- تخیلی دارد.به گزارش خبرگزاری فارس ، این اولین بار است كه دیمون در فیلمی علمی – تخیلی بازی می‌كند و نقش اصلی را در ماجراهای آن به عهده دارد. «امیلی بلانت» نقش مقابل دیمون را در این كار دلهره‌آور بازی خواهد كرد.

فیلم‌نامه فیلم بر اساس قصه كوتاهی از «فیلیپ كی دیك» به همین نام نوشته است و «جرج نولفی» برای كارگردانی آن انتخاب شده است.
در قصه فیلم دیمون یك عضو كنگره است كه زبان تلخ و تندی دارد. زمانی كه یك سری حادثه و اتفاق غیر قابل كنترل و عجیب و غریب در اطراف وی رخ می‌دهد،‌آینده سیاسی او در معرض خطر قرار می‌گیرد.
در همین اوضاع و احوال است كه زنی مرموز (با بازی بلانت) وارد زندگی و محدوده كاری این عضو كنگره می‌شود. ورود این آدم مرموز، گره كار شخصیت اصلی قصه را بیشتر می‌كند. فیلم‌نامه فیلم را خود نولفی نوشته است. او برای این كه قصه كی دیك گنجایش یك فیلم بلند سینمایی را پیدا كند، چند خط قصه فرعی به قصه اصلی افزوده است.
كلید فیلم‌برداری «آژانس تعدیل» اواسط ماه سپتامبر زده می‌شود و كمپانی «یونیورسال» پخش عمومی آن را برای سال 2010 به عهده گرفته است.
مت دیمون كه هم اكنون «خبر چین!»‌ فیلم كمدی جدید «استیون سودربرگ» را آماده نمایش دارد، در رابطه با كار تازه خود می‌گوید: «همیشه دوست داشتم در یك فیلم علمی – تخیلی پر رمز و راز بازی كنم، فیلمی شبیه «گزارش اقلیت» با بازی «تام كروز». به همین دلیل وقتی پیشنهاد بازی در «آژانس تعدیل» را دریافت كردم، خیلی خوشحال شدم. قصه‌های فیلیپ كی دیك را خوانده‌ام. آن‌ها قصه‌هایی جذاب هستند كه می‌توان برگردان سینمایی خیلی خوبی از آن‌ها داشت. امیدوارم فیلم ما هم شبیه بقیه كارهای معتبر علمی – تخیلی سینما باشد.»
كی‌دیك نویسنده كتاب‌هایی مثل «گزارش‌ اقلیت»، «بلیدرانر»، «یادآوری مطلق» و «بعدی» است، كه همه آن‌ها توسط دنیای سینما تبدیل به فیلم سینمایی شده است.
مت دیمون بازی در «آژانس تعدیل» را در شرایطی شروع می‌كند كه قرار است جلوی دوربین چهارمین قسمت مجموعه فیلم «هویت بورن» هم ظاهر شود.
«رابرت لودلوم» مجموعه كتاب خود در ارتباط با كاراكتر «جیسن بورن» را در سه جلد منتشر كرد. تهیه‌كنندگان فیلم با خرید امتیاز سینمایی كاراكتر بورن از وارثان لودلوم ، فیلم‌نامه قسمت چهارم آن را به صورت مستقل آماده كرده‌اند.


پایگاه فرهنگی هنری تکناز

ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي