لاچین سیر

دانلود آهنگ جدید

لیزیک عینک

بازی آنلاین

فروش خودرو

املاک ویترین

“تکوین” نولان با دی کاپریو در پنج کشور

فیلمبرداری فیلم سینمایی "تکوین" به کارگردانی کریستوفر نولان و بازی لئوناردو دی کاپریو در نقش اصلی از 10 روز پیش در بریتانیا آغاز شده و در کشورهای فرانسه، مراکش، کانادا و آمریکا ادامه می‌یابد.
به گزارش خبرنگار مهر، اسکرین دیلی اعلام کرد قرار است صحنه‌های اصلی تازه‌ترین تجربه کارگردانی خالق "شوالیه تاریکی" در سه قاره و شهرهای پاریس، طنجه مراکش، کالگری کانادا و لس آنجلس ادامه یابد. مایکل کین، الن پیج، کن واتانابه، ماریون کوتیار، جوزف گوردن لویت، تام هاردی، سیلین مرفی و تام برنجر دیگر بازیگران "تکوین" هستند.

فیلم تازه نولان را "یک اکشن علمی تخیلی امروزی" توصیف کرده‌اند که "ماجراهای آن در درون معماری ذهن رخ می‌دهد." فیلمنامه "تکوین" را خود نولان نوشته و آن را به همراه اما تامس تولید می‌کند. والی فیستر مدیر فیلمبرداری و هانس زیمر آهنگساز فیلم هستند که در کنار بسیاری از عوامل "شوالیه تاریکی" در تولید "تکوین" مشارکت دارند.

استودیو برادران وارنر حق پخش فیلم را در سراسر دنیا به عهده دارد که نخستین همکاری نولان و دی کاپریو است. "تکوین" با بودجه 200 میلیون دلاری تولید و برای اکران در 16 ژوئیه 2010 در سینماهای ایالات متحده آمریکا و کانادا آماده می‌شود. این هشتمین فیلم نولان در مقام کارگردان است.

فیلمساز 39 ساله انگلیسی سال 2000 با فیلم "یادگاری / ممنتو" نام خود را بر سر زبان‌ها انداخت و برای آن نامزد اسکار بهترین فیلمنامه شد. "بی‌خوابی"، "بتمن آغاز می‌کند"، "پرستیژ" و "شوالیه تاریکی" دیگر فیلم‌های نولان است که فیلم اخیر او پارسال 533 میلیون دلار در آمریکا و حدود یک میلیارد دلار در دنیا فروخت، دو اسکار برد و در شش رشته دیگر نامزد اسکار بود.
Xبستن تبليغ
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي
ورزشي