لاچین سیر

دانلود آهنگ جدید

لیزیک عینک

فروش خودرو

املاک ویترین

همکاری محسن یگانه با شبکه دوم سیما !!!

مجموعه : مجله خبری
محسن یگانه، ساخت و اجرای موسیقی تیتراژ ویژهی برنامه ماه مبارک رمضان شبکه دوم سیما را به عهده دارد.
هنوز خاطرهی ماه رمضان سال 86 و برنامهی «ماه عسل» برای هواداران محسن یگانه باقی است. ترانهی «خیال تو» از روزبه بمانی با تنظیم شهاب اکبری و آهنگ و صدای محسن یگانه، به عنوان موسقی تیتراژ ویژهی برنامهی ماه مبارک رمضان از شبکه سوم سیما پخش شد و به محبوبیت خاصی دست یافت و اجرای این قطعه در کنسرتها و همخوانی مردم با خواننده گواهی بر این مدعاست.
این برای اولین بار بود که صدای محسن یگانه از صدا و سیما پخش میشد و اولین تجربهی وی در این زمینه، تجربهای موفق بود. مسئولین صدا و سیما که از محبوبیت این خوانندهی جوان مطلعاند، نوروز امسال از او برای حضور در ویژه برنامهی سال نو دعوت به عمل آوردند و این حضور هر چند خیلی کوتاه بود، اما شروع خوبی برای او به حساب میآمد. البته هواداران یگانه نسبت به مدت زمان کم حضور او اعتراض داشتند.
اما بار دیگر صدا و سیما به سراغ این هنرمند محبوب رفته است. این بار محسن یگانه، ساخت و اجرای موسیقی تیتراژ ویژهی برنامه ماه مبارک رمضان شبکه دوم سیما را به عهده دارد.
در قطعهای که برای این برنامه ساخته شده، همهی مراحل اعم از سرودن ترانه، ساخت ملودی و تنظیم توسط خود محسن یگانه انجام شده است. برنامهی مذکور که از اعلام نام و موضوع آن خودداری شده، نزدیک به اذان مغرب پخش خواهد شد. هواداران محسن یگانه، قطعاً آن را از دست نخواهند داد.Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي