لاچین سیر

دانلود آهنگ جدید

لیزیک عینک

فروش خودرو

املاک ویترین

مهناز افشار با مجموعه طنز شمس العماره به تلویزیون می آید

مهناز افشار با حضور در مجموعه طنز تلویزیونی «شمس العماره» بــه كارگــردانی سامان مقدم و تهیه كنندگی رامین عباسی زاده به تلویزیون می آیداین مجموعه تلویزیونی كه پیش از این «ریش و قیچی» نام داشت، چهارمین همكاری مشترك رامین عباسی زاده و مقدم است، هم اكنون در مرحله پیش تولید قرار دارد و فیلمبرداری آن از 25 اردیبهشت آغاز می شود.
در «شمس العماره» در كنار «مهناز افشار» بازیگرانی همچون مسعود رایگان، رویا تیموریان، فرهاد آئیش، مرجانه گلچین و تعدادی از چهره های مطرح سینما وتلویزیون به ایفای نقش می پردازند.

در خلاصه داستان این مجموعه تلویزیونی كه افشار یكی از نقشهای اصلی آن را بازی می كند، آمده: دختری به نام لیلا كه دارای یك عمارت بزرگ است، 12 خواستگار دارد كه از میان آنها باید به توصیه پدر بهترین آنها را انتخاب كند. ماجراهای این دختر با خواستگاران خود به اتفاقات و داستانهای جذابی می انجامد.

پخش مجموعه 70 قسمتی «شمس العماره» از ابتدای تیرماه از شبكه دوم سیما آغاز میشود و برخی از عوامل عوامل آن عبارتند از: مدیر تصویربرداری: مرتضی غفوری ، صدابردار: ناصر انتظاری ، طراح گریم: ایمان امیدواری، مدیر تولید: طهورا ابولقاسمی و طراح لباس: گلناز گلشن.

مهناز افشار تاكنون بازی در آثار سینمایی چون آتش بس، كلاغ پر، امشب شب مهتابه، شبانه روز، انعكاس، تسویه حساب، چه كسی امیر را كشت، كارگران مشغول كارند، دعوت و … را در كارنامه بازیگری خود دارد و شمس العماره اولین همكاری او پس از سالها بازیگری در عرصه سینماست.

«رامین عباسی زاده» به عنوان تهیه كننده مجموعه «شمس العماره» و سامان مقدم به عنوان كارگردان تاكنون در ساخت مجموعه هایی چون هم راز، پریدخت و راه شیری با یكدیگر همكاری داشته اند!

Xبستن تبليغ
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي
ورزشي