فوتبال
تور مسافرتي
تور مسافرتي
تبليغات در تکناز
فوتبال

اخطار ؛ مواظب سایت‌ های همسریابی باشید!

مجموعه : مجله خبری
اخطار ؛ مواظب سایت‌ های همسریابی باشید!
رییس پلیس فتای استان مرکزی از دستگیری کلاهبردار سایت همسریابی و ازدواج خبر داد.

به گزارش ایسنا، سرگرد مصطفی نوروزی گفت: در پی شکایت یکی از شهروندان اراکی مبنی بر کلاهبرداری اینترنتی از این شهروند، موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت و تحقیقات برای شناسایی متهم آغاز شد.

وی افزود: پس از تحقیقات گسترده کارآگاهان و کارشناسان پلیس فتا فرد کلاهبردار که با تشکیل سایت همسریابی و مطرح نمودن موضوع خواستگاری از افراد مختلف و با فریب دادن شخص مورد نظر و دریافت مبلغ شش میلیون و پانصد هزار تومان وجه نقد ارتباط خود را قطع می کرده است شناسایی شد.

رییس پلیس فتای استان مرکزی در ادامه عنوان کرد: متهم که در یکی از استانهای همجوار حضور داشت با انجام اقدامات فنی و پلیسی و در اقدامی غافلگیرانه دستگیر شد.

نوروزی اظهار کرد: متهم پس از دستگیری به دو فقره کلاهبرداری در این زمینه اعتراف و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.

وی در این خصوص به تمامی شهروندان هشدار داد: از صحت هویت و عناوین اعلامی در سایت‌های همسریابی و اتاق های گفت و گو قبل از ارائه اطلاعات شخصی و خانوادگی اطمینان حاصل نمایند و تا عدم شناخت کافی از فرد مقابل بدون اطلاع والدین از ملاقات‌های حضوری با این افراد اکیدا خودداری فرمایند چراکه ارتباطات در بستر اینترنت مجازی بوده و هویت واقعی مخاطب برای کاربران مشخص نیست.

 
 
با يک کليک همسر آينده خود را انتخاب کنيد
فروش بلیط هواپیما
پربیننده های تکناز
جدیدترین مطالب
لیزر
بچه های آسمان
Xبستن تبليغ
Xبستن تبليغ
فوتبال