تبلیغات

تبلیغات

انواع سواری بنز به بازار عرضه میشود

مجموعه : مجله خبری
انواع سواری بنز به بازار عرضه میشود
مدیرعامل پارس خودرو خبرداد: عرضه انواع سواری بنز به بازار
جام جم آنلاین: مسیح مشهدی تفرشی مدیرعامل پارس خودرو گفت: پس از ورود و تولید داخلی شدن برخی محصولات کلاس اِی(A) شرکت مرسدس بنز ایران، پارس خودرو سبد خودروهای سواری این شرکت را در بازار کشور تولید و عرضه خواهد کرد.
مسیح مشهدی تفرشی مدیرعامل شرکت پارس خودرو، در گفتگو با خبرنگار موج، با اعلام این خبر افزود: فاز اول قرارداد پارس خودرو، تولید و عرضه خودرو اسمارت دو و چهار در است که پس از آن نیز سایر محصولات کلاس اِی(A) این شرکت خودروسازی به بازار ایران وارد خواهد شد.
 
وی اظهار داشت: به منظور بازارسازی برای محصول اسمارت، اواخر سالجاری تعدادی محصول به صورت سی.بی.یو(CBU) وارد کشور و عرضه خواهیم کرد.
 
اسمارت 100 تا 130 میلیون ریال
 
مهندس تفرشی در خصوص قیمت خودروهای اسمارت، گفت: دوست داریم که این خودروهای كوچك شهری را بین 100 تا 130 میلیون ریال در بازار کشور عرضه کنیم.
 
مدیرعامل پارس خودرو در پاسخ به اینکه "آیا فضای بازار کشور را برای عرضه خودرو اسمارت مناسب می دانید؟" تصریح کرد: فضای حاکم بر بازار خودرو ایران به دلیل بسته بودن، اطلاعات درستی را انعکاس نمی دهد، به عنوان مثال ما سالانه 50 هزار دستگاه خودرو پی.کی (کلاس اِی) به بازار کشور عرضه می کردیم که با حذف تولید این خودرو طی دو سال گذشته، معلوم نیست که چه خودرویی جایگزین این محصول شده است.
 
وی با تاکید بر اینکه خودرو اسمارت چهار درب از محصول پراید بزرگ تر و جا دارتر است، پیش بینی کرد که پارس خودرو سالانه تا 100 هزار دستگاه اسمارت در بازار ایران تولید و عرضه کند.
 
اسمارت با نگاه دلالی وارد نخواهد شد
 
به گفته مهندس تفرشی محصول اسمارت بر مبنای دستیابی به تکنولوژی ساخت این خودرو وارد کشور خواهد شد و پارس خودرو نگاه دلالی برای واردات اسمارت نداشته است.
 
مدیرعامل پارس خودرو ادامه داد: براساس توافقات اولیه، موتور اسمارت تولید داخل خواهد شد و تا رسیدن به 50 درصد داخلی سازی در این خودرو پیش خواهیم رفت.
 
وی با تاکید دوباره بر داخلی سازی خودرو اسمارت در پارس خودرو، یادآور شد: نگاه تولید داخل کردن از ابتدا برای محصول ماکسیما در پارس خودرو وجود نداشته است اما در خصوص خودرو اسمارت، این موضوع کاملا متفاوت دنبال می شود.
 
تفرشی یکی از موفقیت های صنعت خودروسازی را ارائه خدمات پس از فروش مطلوب از سوی خودروسازان دانست و گفت: برای ارائه خدمات پس از فروش به محصول اسمارت هیچ مشکلی پیش روی نیست و این خودرو با خدمات مطلوب وارد بازار خواهد شد.
 
رونیز و پیکاپ در بروجرد
 
وی با بیان اینکه خرید 51 درصد سهام شرکت زاگرس خودرو از سوی پارس خودرو تمام شده است، گفت: با خرید بخش اعظم سهام شرکت زاگرس خودرو، تصمیم داریم که تولید محصولات پیکاپ و رونیز را به سایت تولیدی زاگرس خودرو واقع در بروجرد انتقال دهیم.
 
دی ماه تینا و قشقایی واردبازارمی‌شوند
 
مهندس تفرشی با بیان اینکه سالجاری شاهد تولید بیش از 290 هزار دستگاه انواع خودرو در پارس خودرو خواهیم بود، اضافه کرد: همزمان با تعطیلات تابستانی پارس خودرو، جابجایی خطوط تولید در این شرکت انجام خواهد شد بطوریکه تجهیزات تولید دو خودرو تینا و قشقایی برای لانچ شدن در سالن های تولید رونیز و پیکاپ جایگزین می شود.
 
مدیرعامل پارس خودرو با بیان اینکه اواخر سالجاری تولیدات انبوه تینا و قشقایی در خطوط تولید این شرکت آغاز می شود، از ورود و عرضه تعدادی خودرو تینا و قشقایی بصورت سی.بی.یو در دی ماه امسال خبر داد.
 
مهندس تفرشی عرضه تینا و قشقایی در دی ماه امسال را برای بازارسازی این دو خودرو دانست و خاطرنشان کرد: از اردیبشهت و خردادماه سال آینده نیز تینا و قشقایی تولید شده در پارس خودرو وارد بازار کشور خواهد شد.
 

تبلیغات