لاچین سیر

دانلود آهنگ جدید

لیزیک عینک

فروش خودرو

املاک ویترین

یک بانوی واقعی به دنبال مردی حقیقی است

یک بانوی واقعی به دنبال مردی حقیقی است
حق مردها تقریبا درحال نابود شدن است.موج فمینیستی50 ساله همه چیز را ویران کرده است. نوعی آشفتگی در مورد وظایف و مسولیت های زن و مرد در جوامع کنونی به وجود آمده است. بسیاری از زنان فریاد "ما نیازی به مردها نـداریم" را سـر داده انـد. تجـاوزهـا و آزار و اذیــت جنـــسی شـدیــدا افزایش یافته است و زنـهـا تمام مردها را به دلیل وجود یک چنین مشکلاتی سرزنش می کنند. این امور رویهم رفته باعث از بین رفتن اعتماد به نفس آقایون شده است.

همچنان که روند فمینیستی در جامعه رواج پیدا می کند، پسرهای جوان در دامن مادرهایی که چیز زیادی از نیازهای مردانگی نمی دانند، رشد می کنند. مادرها به فرزندان خود یاد می دهند که همیشه باید تسلیم خانم ها باشند و خودشان را در اختیار آنها بگذارند. به مردان امروزی آموزش داده اند که باید به خاطر فیزیک مردانه شان شرمنده باشند و از این بابت عذر خواهی کنند.

رضایت زنان
در جهانی که مملو از القای قدرت مردانگی است، خود به خود مردها اعتماد به نفس خود را از دست می دهند. آنها یاد گرفته اند که باید تمام تلاش خود را به کار گیرند و مطابق میل خانم ها رفتار کنند تا بتوانند به خواست های ناچیز خود یا همان "مرحمت های " جنسی دست پیدا کنند.

انگار که مردان امروز بر روی یک تکه نخ باریک در حال حرکت هستند، همیشه ترس این را دارند که مبادا حرف نادرستی بر زبان آورند، وحشت دارند که احساسات واقعی جنسی خود را نسبت به یک خانم بروز دهند، از اینکه مورد اهانت و تمسخر خانم ها قرار بگیرند وحشت زده هستند. در یک کلمه می توان گفت که آنها از سرشت طبیعی خود می ترسند.

این امور به صورت جزء لاینفک زندگی روزمره انسان ها در آوده اند. الان برای چند سال است که مردها بالاجبار برای کسب رضایت خانم ها باید تا زانو جلوی آنها خم شوند. اما آیا این نوع سیاه بازی ها می تواند در مقابل 5 بیلیون سال سیر تکاملی انسان قد علم کند.

این نکته مهم در دعاوی فمینیستی نابود شده است. زن ها حتی تعریف درستی از احساسات جنسی مردان ندارند. باید توجه داشت که محرک های جنسی مردها به طور کلی قابل مقایسه با محرک های خانم ها نیست. در حال که فمینیست فقط در حال پست جلوه دادن مردهاست و می خواهد به نوعی مردانگی را از آنها سلب کند.

طبیعت مردها قدرتمند، مستحکم، شجاع و جسور و شهوتران است (به همین دلیل در جریان خون او تستسرون ترشح می شود.) این ها خصوصیات ذاتی و طبیعی یک مرد به شمار می روند و روح مردها بر اساس این ویژگی ها سرشته شده است.

و حقیقت در اینجاست که بر خلاف تمام انتقادات و تظاهراتی که خانم ها بر علیه آقایون سر می دهند باز هم خودشان به دنبال مردی هستند که به اصطلاح واقعا مرد باشد. شاید به طور سطحی معلوم نباشد، اما اگر بتوانید به اعماق احساسات خانم ها دست پیدا کنید، بطور قطع متوجه می شوید که آنها به دنبال مردی هستند که دارای احساسات و روحیات مردانه باشد و هیچ شباهتی به خانم ها نداشته باشد.

بنابراین به جای اینکه به خانم ها اجازه دهید که بال و پر شما را از شاخه بچینند، بهتر است قد علم کنید و از این پس از مرد بودن خود شرمنده نباشید. باید سرشت مردانه خود را پاس نگه دارید و اعتماد به نفس خود را مجددا احیا کنید.

جنسیت چه ؟
معنای اطمینان جنسی چیست؟ ابتدا باید بدانید که این مبحث شامل چه چیزهایی نمی شود.

مردانی که از نظر جنسی به خود اطمینان ندارند:

همواره به دنبال کسب تایید از جانب خانم ها می باشند.
تحت سلطه خانم ها قرار دارند.
رفتار آنها قابل پیش بینی بوده و افراد خسته کننده ای هستند.
هر روز به همسر خود تلفن می زنند و یا حتی در برخی موارد این کار را چندین مرتبه انجام می دهند، نیازمند و محتاج هستند)
سعی می کنند با خرید کادو و غذاهای خوشمزه توجه خانم ها را به خود جلب کنند. عصبی بوده و با خانم ها بیش از اندازه مهربان هستند

به جای اینکه عشق زن ها باشند، رفتاری شبیه به یک دوست معمولی را از خود نشان می دهند
همیشه در دسترس هستند
کنسل کردن قرارها را بدون هیچ گونه اظهار ناراحتی می پذیرند
برای رسیدن به خواست های خود خانم ها را بیش از اندازه تیمار می کنند
کنترل رابطه را به دست خانم ها می سپارند
همیشه این ترس را با خود به همراه دارند که اگر "کار اشتباهی" انجام دهند، خانم رابطه را ترک می گوید
برای برقرای رابطه جنسی دست و پا می زنند و آنرا گدایی می کنند (البته همیشه در این مورد ناکام هستند)
نسبت به تمام حرف هایی که خانم می زند و کارهایی که انجام می دهند دارای نوعی عقده روحی هستند
از مرد بودن خودشان دل خوشی ندارند
اجازه می دهند که خانم ها از آنان سوء استفاده مالی کنند
عاشق های پستی هستند
کسب جنسیت
تمام این موارد از عدم وجود امنیت جنسی نشات می گیرد. اگر می خواهید به معنای واقعی امنیت جنسی پی ببرید فقط کافی است نگاه گذرایی به "پسرهای شرور" بیندازید. یکی از آن مردهای نفرت انگیز، خود خواه، و متجاوزی که زنها وانمود می کنند از آنها متنفر هستند درست مثل اینکه گربه گوشت ببیند!

دلیل جذب خانم ها به این نوع مردها چیست؟ خانم ها بر اساس احساسات خود فکر می کنند نه با اتکا به نیروی عقل و این پسرهای شرور از نظر جنسی واقعا جذاب هستند.

و اعتماد به نفس جنسی چیست؟ یک مرد مطمئن:

خانها را به چالش وا می دارد
از چیزی که هستند احساس شرمندگی نمی کنند—و از سرشت مردانه خود راضی به نظر می رسند.
آنها هستند که باید زن مورد علاقه خود را انتخاب کنند نه بالعکس
رفتار آنها غیر قابل پیش بینی است و سرکش هستند
از واقعیت ترسی به دل راه نمی دهند
بیش از اندازه با خانم ها خودمانی نمی شوند و به دنبال کسب تایید از جانب آنها نمی گردند
برای برقراری ارتباط جنسی نیازی به پول خرج کردن و کادو خریدن ندارند
همیشه خود رابطه را هدایت می کنند
هیچ گاه زیر بار دعاوی زنانه نمی روند
دارای اندام جذابی هستند
رهبر هستند نه دنباله رو
به راحتی معاشقه می کنند و در این کار مهارت خاصی دارند
بی شرمانه به بدن همسرشان خیره می شوند
اگر مورد تایید یکنفر قرار نگرفتند اصلا ناراحت نمی شوند زیرا می دانند که خانم های بسیاری منتظر انها هستند. شاید به دنبال سکس باشند اما محتاج آن نیستند. برای رسیدن به آن خود را خوار و فرومایه نمی کنند
تقریبا دست نیافتنی به نظر می رسند
به خاطر شخصیت خود عذر خواهی نمی کنند
به خانم ها مثل یک مرد رفتار می کنند
به عبارت دیگر مردهایی که از نظر جنسی به خود مطمئن هستند اصلا به تصور جامعه در مورد خودشان اهمیت نمی دهند و از اعتماد به نفس بالایی برخوردار می باشند. البته این دست از افراد به هیچ وجه با حالت متجاوز گرانه در مقابل خانم ها حاضر نمی شوند. آنها از مصاحبت خانم ها لذت می برند و با انها برخورد خوبی دارند. و در مقابل خانم ها نیز نمی توانند از آنها به همین راحتی بگذرند.

مرد باشید
برای جذب کردن همسرتان به سمت خود حتما لازم نیست که شبیه به آرنولد شوارتزنگر یا برد پیت باشید. بلکه فقط کافی است به ذات و سرشت مردانه خود اکتفا کنید و اجازه دهید که در مقابل همسرتان شروع به درخشیدن کند.

زمانی که اعتماد به نفس جنسی خود را باز جویید می توانید فرد مستقل و آزادی شوید. بیشتر مورد توجه خانم ها قرار می گیرید، تصویر ذهنی شما در نظر آنها بهبود پیدا می کند و دیگر لازم نیست که برای یکسان شدن با شرایط موجود رفتار خود را تغییر دهید.

خانم ها با نگاه کردن به چشمان شما از درونتان با خبر می شوند و به راحتی توانایی تشخیص خصوصیات شما را دارند. به جای اینکه نا امیدانه در جهت کسب رضایت خانم ها بکوشید همواره مراقب آنها باشید بهتر است خود را به صورت یک فرد دست نیافتنی جلوه دهید تا آنها در راه رسیدن به شما تلاش کنند.

و همانطور که از قدیم گفته اند: "کاری را که همیشه بوده انجام بده و به آن چیزی که همه رسیده اند خواهی رسید." به این معنا که شخصیت مردانه خود را بروز دهید تا در نظر خانم ها سرشت حقیقیتان آشکار شود.

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي