لاچین سیر

دانلود آهنگ جدید

لیزیک عینک

فروش خودرو

املاک ویترین

بازگشت شوماخر,قهرمان اتومبیل رانی فرمول 1

مجموعه : اخبار ورزشی
بازگشت شوماخر,قهرمان اتومبیل رانی فرمول 1

شوماخر در جریان مسابقات «جایزه بزرگ مونزا»ی ایتالیا در سال 2006 در حالی كه جام قهرمانی آن دوره را بالا برد، اعلام كرد این جام، آخرین جام دوران قهرمانی‌اش خواهد بود؛ چرا كه قصد دارد از دنیای مسابقات اتومبیلرانی خداحافظی كند. این اتفاق افتاد اما باز هم یك اتفاق باعث شد او به مسابقات فرمول یك بازگردد. قضیه از این قرار است كه در جریان مسابقات جام گراند پری مجارستان در هفته گذشته فیلیپه مسا (راننده اصلی فراری) با برخورد به حفاظ‌های كنار پیست راهی بیمارستان شد. همین دلیلی شد تا مسوولان فراری دست به دامان شوماخر شوند تا او در ادامه این مسابقات به جای مسا به پیست مسابقات برگردد. حالا راننده اسطوره‌ای فراری كمتر از یك ماه دیگر (اول شهریور) در ادامه این مسابقات در والنسیا پیراهن فراری را می پوشد.
 
 
 
شوماخر هرچند پس از كناره‌گیری‌اش از عرصه رقابت در فرمول یك، آمادگی بدنی خود را حفظ كرده اما بروز یك حادثه موتورسواری در ماه فوریه (بهمن سال گذشته) باعث شد او از ناحیه گردن و كمر دچار مصدومیت شود.مصدومیت او از ناحیه گردن عاملی كلیدی است، چراكه رانندگان فرمول یك، به واسطه سرعت بسیار بالای اتومبیل‌های این رده در پیچ‌ها؛ نیرویی تا 4 برابر شتاب جاذبه را بر روی گردن خود تحمل می‌كنند و از این بابت تردیدهای زیادی درباره عملكرد او وجود دارد.
 
 
 
با وجود این تیم فراری اعلام كرده كه فورا این راننده را تحت یك رژیم تمرینی ویژه قرار می‌دهد تا او را برای گراندپری والنسیا آماده كند.شوماخر كه موفق‌ترین راننده تاریخ مسابقات فرمول یك محسوب می‌شود، در عمر حرفه‌ای خود در 249 مسابقه فرمول یك شركت داشته و در 91‌مسابقه به مقام اول دست یافته است.

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي