لاچین سیر

دانلود آهنگ جدید

لیزیک عینک

بازی آنلاین

فروش خودرو

املاک ویترین

دامدار ورشكسته سه راننده را كشت

مجموعه : مجله خبری
دامدار ورشكسته سه راننده را كشت

به گزارش جام‌‌جم، روزهای پایانی اسفند سال گذشته ماموران اداره راهنمایی و رانندگی همدان هنگام گشتزنی در یكی از جاده‌های فرعی این شهرستان، متوجه یك دستگاه خودروی پراید بدون سرنشین شدند كه در نزدیكی آن جسد سوخته‌ای افتاده بود.
 
ماموران موضوع را به بازپرس كشیك ویژه قتل شهرستان همدان و كارآگاهان جنایی آگاهی استان همدان گزارش دادند و كارآگاهان جنایی و بازپرس ویژه قتل به محل كشف جسد اعزام شدند و با بررسی خودروی پراید، هیچ‌گونه مداركی برای شناسایی مالك آن پیدا نكردند.
 
به این ترتیب جسد برای بررسی هویت و علت مرگ به پزشكی قانونی و خودروی مكشوفه نیز به پاركینگ پلیس انتقال یافت و با تشكیل پرونده قضایی، جستجو برای مشخص شدن هویت مالك و فاش شدن راز جنایت آغاز شد.
 
كارآگاهان با استعلام از اداره راهنمایی و رانندگی، موفق به شناسایی هویت مالك خودروی پراید شدند. به این ترتیب وی را به اداره پلیس جنایی آگاهی همدان احضار كردند، اما به جای وی زن جوانی به مركز پلیس مراجعه كرد.
 
زن مقتول، هویت شوهرش را فاش كرد
 
ماموران به تحقیق از این زن پرداختند كه مشخص شد، شوهرش راننده خودروی پراید مسافربر بوده و از 2 روز پیش به طرز مرموزی ناپدید شده است.
 
كارآگاهان جنایی با به دست آمدن این اطلاعات، احتمال دادند جسد سوخته متعلق به مرد گمشده باشد و از همسر وی خواستند به پزشكی قانونی مراجعه كند كه به این ترتیب هویت جسد سوخته شناسایی شد.
 
با فاش شدن هویت مقتول، كارشناسان پزشكی قانونی نظر دادند كه مرد راننده ابتدا با گلوله به قتل رسیده و سپس عامل جنایت برای این كه ردی از خود بر جای نگذارد، جسد را سوزانده است.
 
كارآگاهان جنایی با مشخص شدن این موضوع، تحقیقات گسترده‌ای را آغاز كردند تا عاقبت تیر ماه امسال متوجه شدند با كارت سوخت خودروی مقتول، فردی ناشناس در چند جایگاه سوختگیری كرده است.
 
با به دست آمدن اطلاعات، رسیدگی به پرونده وارد مرحله جدیدی شد و سرانجام صاحب خودروی وانتی كه از كارت سوخت مقتول استفاده كرده بود، 2 هفته پیش در یكی از محله‌های همدان شناسایی و دستگیر شد.
 
با انتقال این متهم به نام مرتضی (30 ساله)‌ به اداره جنایی آگاهی همدان، وی در بازجویی هرگونه آشنایی با مقتول را انكار كرد.
 
كشف مدارك مقتولان، راز گشود
 
به دنبال انكار متهم، كارآگاهان به بازرسی از خانه وی پرداختند و 3 فقره كارت سوخت و 3 فقره گواهینامه رانندگی مربوط به مقتول و 2 مرد دیگر به نام‌های حبیب‌‌الله و علی‌اصغر را كشف و ضبط كردند.
 
با كشف این مدارك، مرتضی  متهم به قتل  دوباره بازجویی شد تا این كه 3 روز قبل راز قتل 3 راننده را فاش كرد.
 
اعتراف قاتل راننده‌ها
 
متهم به قتل در اظهاراتش به پلیس گفت: یك دامداری در خارج از شهر داشتم كه سال گذشته بدهكار شدم و به خاطر ورشكستگی از ادامه فعالیت بازماندم. بنابراین تصمیم به سرقت از مردم گرفتم و با خرید یك قبضه اسلحه، از راننده‌ای خواستم مرا به طور دربستی به دامداری‌ام در خارج شهر ببرد كه قبول كرد. در حوالی دامداری، با شلیك گلوله‌ای او را به قتل رساندم و بعد پول و كارت سوخت و گواهینامه‌اش را به سرقت بردم و برای این كه دستگیر نشوم، جسد راننده را همراه خودرویش به یكی از جاده‌های فرعی شهر بردم و جسد را سوزاندم تا هویتش فاش نشود. 2 راننده دیگر را هم به نام‌های حبیب‌الله و علی‌اصغر به ترتیب 6 فروردین و 18 خرداد امسال با شلیك گلوله به قتل رساندم و اجسادشان را حوالی دامداری متروكه‌ام دفن كردم و پولشان را كه فقط 190 هزار تومان بود برداشتم تا بتوانم بدهی‌هایم را بپردازم. به دنبال اعتراف متهم به قتل به 3 جنایت، كارآگاهان با اعزام به محل دفن 2 جسد دیگر، بقایای استخوان‌های آنها را كشف و به پزشكی قانونی منتقل كردند و در بررسی پرونده افراد گمشده، موفق به یافتن خانواده این 2 قربانی شدند.
 
بنا بر این گزارش، متهم به قتل با قرار قانونی روانه بازداشتگاه پلیس شد تا در ادامه تحقیقات راز اتهامات احتمالی وی برملا شود.

Xبستن تبليغ
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي
ورزشي