لاچین سیر

املاک ویترین

مایکروسافت: عرضه ویندوز 7 بدون IE هرگز

مجموعه : دنیای آنلاین
مایکروسافت: عرضه ویندوز 7 بدون IE هرگز

به نظر می‌رسد که پس از انجام مشاجرات و مذاکرات فراوان با اتحادیه اروپا، شرکت مایکروسافت قصد عرضه سیستم‌عامل ویندوز 7 بدون مرورگر Internet Explorer را ندارد.

در حالی که اتحادیه اروپا هنوز طرح تجدیدنظر شده خود برای حضور مایکروسافت در اروپا را به اتمام نرسانده، شرکت مایکروسافت به صورت رسمی اعلام کرد که نسخه E از سیستم‌عامل ویندوز 7 را به اروپا عرضه نمی‌کند.

بر اساس این طرح، اتحادیه اروپا شرکت مایکروسافت را موظف کرده بود تا ضمن ضمیمه مرورگر Internet Explorer به ویندوز 7، قابلیتی را ایجاد کند که کاربران اروپایی بتوانند بین IE و دیگر مرورگرهای اینترنتی موجود تصمیم بگیرند و یکی از آن‌ها را به عنوان مرورگر اصلی برای خود برگزینند.

این شرکت نرم‌افزاری پیش‌تر پیشنهاد عرضه نسخه ویژه‌ای از سیستم‌عامل ویندوز 7 موسوم به E را بدون مرورگر اینترنتی به اروپا مطرح کرده بود و در مقابل، مقامات اتحادیه اروپا اظهار داشتند که این اقدام برای جلب رضایت آن‌ها کافی نیست.

مایکروسافت هفته گذشته اظهار داشت که آماده اجرای طرحی است که به موجب آن کاربران بتوانند از بین مرورگرهای موجود، یکی را در سیستم‌عامل ویندوز 7 برای خود برگزینند و در صورت تمایل مرورگر IE را حذف کنند. اما این شرکت هم‌اکنون اعلام کرد که تا زمان تایید این طرح از جانب مقامات اتحادیه اروپا، تولید نسخه E از سیستم‌عامل خود را بدون مرورگر IE به تاخیر می‌اندازد.

تولیدکنندگان رایانه‌های شخصی اعلام کرده‌اند که عرضه سیستم‌عامل ویندوز 7 بدون مرورگر اینترنتی باعث بروی مشکلات و کاهش فروش محصولات آن‌ها خواهد شد و بر این اساس، مایکروسافت روز گذشته اعلام کرد که برای اروپا نیز نسخه مشابهی از سیستم‌عامل جدید خود را عرضه خواهد کرد.

 

 

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

 

loading...
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي