لاچین سیر

دانلود آهنگ جدید

لیزیک عینک

فروش خودرو

املاک ویترین

متن حكم تنفیذ انتصاب احمدی نژاد به عنوان رئیس جمهور

مجموعه : مجله خبری
متن حكم تنفیذ انتصاب احمدی نژاد به عنوان رئیس جمهور

 
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری، متن حكم تنفیذ رای مردم و انتصاب دكتر احمدی نژاد به عنوان رئیس جمهور ملت ایران به شرح ذیل است.

بسم‏اللَّه‏الرّحمن‏الرّحیم‏
خداوند را سپاس كه بار دیگر ایران را سرافراز و مردم هوشمند ما را به آفرینش حماسه‏ى ماندگار دیگرى موفق ساخت. بیست و دوم خرداد یكهزار و سیصد و هشتاد و هشت، برگ زرینى شد از كتاب سرنوشت ایران كه مردم ما سطر سطر آن را با همت والا و عزم استوار خود نگاشته و هشیارى و پایدارى خود را به حراست از آن گماشته‏اند. حضور هشتاد و پنج درصدى در پاى صندوقهاى رأى در انتخابات اخیر، نشانه‏اى آشكار است از احساس دلبستگى و غیرت و اهتمامى كه این ملت كهن و پرافتخار، به دسترنج سى ساله‏ى خود میورزد و امید و آرزوئى كه به كمال و اعتلاى آن و زدودن كاستى‏ها و كجى‏ها از آن در دل میپروراند.
این همه از رحمت و فضل خداوند حكیم و قدیر است كه این بنده‏ى بیقدر و ناتوان و همه‏ى دلهاى متذكر و خاشع، باید آن را قدر بشناسیم و جبهه‏ى شكر بر آستان منعم محبوب بسائیم.
رأى قاطع و بى‏سابقه‏ى مردم به رئیس‏جمهور منتخب و محترم، رأى به ویژگى‏هائى است كه كارنامه‏ى چهارساله‏ى دولت نهم بدانها زینت یافته است و سمت و سوى گرایشهاى اكثریتِ بى‏چون و چراى ملت را آشكار میسازد. این، رأى به گفتمان پربركت و عزتمدار انقلاب اسلامى است؛ رأى به استكبارستیزى و ایستادگى شجاعانه در برابر سلطه‏طلبان بین‏المللى است؛ رأى به مبارزه با فقر و فساد و تبعیض و مبارزه با اشرافیگرى است؛ رأى به ساده‏زیستى و نزدیكى با مردم و غمگسارى از ضعیفان و مستضعفان است؛ رأى به كار و تلاشِ بى‏وقفه و خستگى‏ناپذیر است.
اینها بخشهاى مهمى است از آنچه ملت ایران از منتخبان خود مطالبه میكند و هر گاه كسى را با این سمت و سو بشناسد، به او دل میبندد و با بهره‏گیرى از موهبت آزادى كه هدیه‏ى انقلاب اسلامى به این ملت است، او را بر كرسى مسئولیت و مدیریت مینشاند.
اینجانب در آستانه‏ى زادروز فرخنده‏ى نجات‏بخش بشریت، ولىّ اعظم خدا و امام صالحان حضرت حجةبن‏الحسن روحى فداه و عجّل اللَّه فرجه، این عید بزرگ را گرامى داشته و انتخاب جناب آقاى دكتر محمود احمدى‏نژاد را در دهمین انتخابات ریاست جمهورى تبریك میگویم و به پیروى از ملت بزرگوار ایران، رأى آنان را تنفیذ و این مرد شجاع و سختكوش و هوشمند را به ریاست جمهورى اسلامى ایران منصوب میكنم. و براى ایشان و همكارانشان توفیق خدمتگزارى به مردم؛ و تلاش در راه اِعلاء كلمه‏ى اسلام؛ و اقدامات بزرگ و ماندگار و شایسته‏ى ملت و كشور عزیز؛ و حركت كوشنده به سوى پیشرفت و عدالت، از خداوند متعال مسئلت میكنم. و بدیهى است كه رأى مردم و تنفیذ اینجانب تا هنگامى است كه ایشان بر این صراط قویم پایدار باشند.
در پایان با تجلیل و تكریمِ نام و یاد امام بزرگوار و شهیدان عالى‏مقام كه ملت ما موفقیتهاى بزرگ خود را به آنان مدیون است، علو درجات و شمول رحمت الهى بر ارواح طیبه‏ى آنان را از خداوند متعال مسئلت میكنم.

والسلام على عباداللَّه الصالحین‏
سیّد على خامنه‏اى‏

12/5/1388

 

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي