لاچین سیر

دانلود آهنگ جدید

لیزیک عینک

فروش خودرو

املاک ویترین

توهّم قرص روانگردان و ازدواج با هنرپیشه آمریكایی

مجموعه : مجله خبری
توهّم قرص روانگردان و ازدواج با هنرپیشه آمریكایی

 
جوان معتاد كه پس از مصرف قرص‌‌های روانگردان دچار توهم شده بود ، هنگامی كه قصد ورود به گیت فرودگاه را داشت ، دستگیر شد و گفت كه قصد سفر به خارج و ازدواج با یك هنرپیشه را دارد.

 

به گزارش «جام‌جم»، بامداد 24 مرداد امسال، ماموران اداره آگاهی و مواد مخدر فرودگاه مهرآباد تهران به راننده یك دستگاه خودروی پراید كه با سرعت بالایی در حال حركت در محوطه فرودگاه بود، مشكوك شدند و پس از متوقف كردن خودرو، راننده جوان آن را دستگیر و به مركز پلیس منتقل كردند و در بازرسی بدنی از وی، مقادیری مواد مخدر و حشیش و قرص روانگردان كشف و ضبط كردند.

مرد جوان به نام كاوه در بازجویی‌های پلیسی گفت: مرا اشتباه دستگیر كرده‌اید. اجازه دهید هرچه سریع‌تر خود را به گیت ورودی پرواز برسانم تا بتوانم با دختر مورد علاقه‌ام كه یك هنرپیشه آمریكایی به نام آنجلینا جولی است، ازدواج كنم!

 

به دنبال این اظهارات، ماموران نسبت به رفتار وی مشكوك شدند و با احتمال این كه مرد جوان دچار توهم ناشی از مصرف قرص روانگردان شده و خودروی وی دزدی است، به استعلام از اداره راهنمایی و رانندگی پرداختند كه معلوم شد، خودرو یك هفته قبل در غرب تهران به سرقت رفته است.

 

با به دست آمدن این اطلاعات، مالك خودرو به مركز پلیس فرودگاه مهرآباد تهران احضار شد و در مواجهه با كاوه  متهم  قرار گرفت و گفت: مرد جوان فرزند اوست و اصلا گمان نمی‌كرد كه وی خودرویش را به سرقت برده باشد.

 

پدر راز مرد معتاد را فاش كرد

 

ماموران به تحقیق از مرد شاكی پرداختند كه وی در اظهاراتش به پلیس گفت: پسرم  كاوه  اعتیاد داشت و علاوه بر مصرف حشیش، قرص‌های روانگردان هم استفاده می‌كرد.

 

وی افزود: پسرم هفته گذشته پس از مصرف مواد مخدر و قرص روانگردان با من مشاجره كرد و با ادعای این كه هنرپیشه مورد علاقه‌اش در فرودگاه انتظار او را می‌كشد، خانه را ترك كرد و هنگام عصر وقتی برای خرید از خانه بیرون رفتم، متوجه سرقت خودرو شدم و وقوع سرقت را به اداره پلیس گزارش كردم.

 

اعتراف متهم

 

به دنبال اظهارات شاكی، كاوه  متهم  مورد بازجویی قرار گرفت و در اظهاراتش به پلیس گفت: هر بار كه قرص‌های روانگردان را مصرف می‌كردم، دچار توهم می‌شدم و تصویر هنرپیشه زن خارجی را كه مورد علاقه‌ام بود، به خاطر می‌آوردم كه به خواستگاری من پاسخ مثبت داده است.

 

روز حادثه هم پس از مصرف مواد و قرص‌های روانگردان، صدای دختر هنرپیشه را شنیدم كه از من می‌خواست، برای ملاقات وی به آمریكا سفر و با او زندگی كنم.

 

به این ترتیب، خودروی پدرم را به سرقت بردم و به سمت فرودگاه رفتم، اما ماموران مانع سفر من شدند و دستگیر شدم.

بنا بر این گزارش، با ثبت این اظهارات، بازپرس شعبه یكم دادسرای عمومی و انقلاب فرودگاه مهرآباد تهران، متهم  كاوه  را با قرار قانونی روانه زندان كرد تا تحقیقات تكمیلی از وی صورت گیرد.

 

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي