لاچین سیر

دانلود آهنگ جدید

لیزیک عینک

فروش خودرو

املاک ویترین

بلیط سینماها پس از افطار نیم بها شد

مجموعه : مجله خبری
بلیط سینماها پس از افطار نیم بها شد

سخنگوی انجمن سینماداران با اشاره به نیم‌بها شدن بلیت همه سینماها در ماه رمضان، از آمادگی این انجمن برای آغاز طرح اکران افطار تا سحر خبر داد.

به گزارش شبکه خبر به نقل از خبرگزاری فارس ، محمدرضا صابری سخنگوی انجمن سینماداران در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس، با اشاره به طرح اکران نیم‌بها نیز افزود: انجمن سینماداران تصمیم‌ گرفته است: بلیت ‌های سینما را بعد از افطار به صورت نیم بها بفروشد تا مخاطبان بیشتری بتوانند در سینماها حضور داشته باشند.

وی در مورد وضع طرح اکران فیلم از افطار تا سحر گفت: انجمن سینماداران آمادگی کامل برای اجرای این طرح را از امروز دارد اما احتمال دارد اجرای این طرح فردا آغاز شود.

وی تصریح کرد: اجرای این طرح بستگی کامل به حضور تماشاگران در سینما و جذب مخاطب دارد که ممکن است این موضوع امروز اتفاق نیفتد اما به طور قطع این طرح از فردا عملی خواهد شد.

صابری افزود: البته باید در نظر داشت که برگزاری این طرح چون امسال برای اولین بار اجرا می‌شود بدون اشکال نخواهد بود، اکثر قرارداد فیلم‌ها قبلا ثبت شده و ما هیچ توافق ویژه‌ای با پخش‌کننده‌ها برای استفاده از فیلم‌ها در این زمان خاص نمایش نداشته‌ایم؛ البته موافقت‌های کلی انجام شده اما این موافقت‌ها کامل نبوده و امیدوارم در سال آینده این طرح بسیار بهتر انجام شود.

صابری با بیان این نکته که طرح اکران فیلم از اکران در سحر در پردیس‌های زندگی، جوان و سینماهای آزادی و ماندانا انجام می‌شود، گفت: ما همچنین در حال بررسی و انتخاب فیلم‌های برتر و برگزیده تاریخ سینمای ایران هستیم تا پس از اخذ مجوز نمایش‌ این فیلم‌ها از ارشاد آنها را در قالب طرح افطار تا سحر برای مخاطبان علاقمند به نمایش در بیاوریم که لیست این فیلم‌ها به زودی اعلام خواهد شد.

 

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي