لاچین سیر

دانلود آهنگ جدید

لیزیک عینک

فروش خودرو

املاک ویترین

نصب کیسه ایمنی هوا روی خودروهای ایرانی

مجموعه : مجله خبری
نصب کیسه ایمنی هوا روی خودروهای ایرانی

وحید مرندی مقدم در گفتگو با مهر افزود: در پی مصوبه شورای عالی استاندارد و بنا به پیشنهاد سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران، اجرای استاندارد نصب کیسه ایمنی هوا بر روی خودرو از ابتدای برنامه پنجم توسعه یعنی از ابتدای سال 1389 اجباری می‌شود.
 
وی با اشاره به دیگر مصوبات شورای عالی استاندارد ادامه داد: اجرای اجباری استاندارد اتصالات جوشی گاز رسانی به شماره (3076 )، اجرای اجباری استاندارد اسید فسفریک قابل مصرف در صنایع غذایی به شماره (2884) و اجرای اجباری استاندارد هگزان مورد مصرف در کارخانجات روغن کشی به شماره (5318) از جمله مصوباتی بود که به تازگی به تصویب شورای عالی استاندارد رسیده است.
 
این مسئول بیان کرد: اجرای اجباری استاندارد گاورنرهای فشار برای وسایل گازسوز برای فشار ورودی تا 200 میلی بار به شماره (6027 ) نیز از دیگر مصوبات یادشده بوده است.
 
مدیرکل نظارت بر اجرای استاندارد در خصوص دیگر مصوبات این شورا خاطرنشان کرد: اجرای استاندارد مبلمان اداری و صندلیها به شمارههای (9699  و 7494)، اجرای استاندارد گازهای خنک کننده (مبرد) به شماره (10050)، اجرای استاندارد لوله پلی اتیلن دوجداره برای مصارف فاضلاب شهری به شماره های (1-9116 ، 2-9116 و 3-9116) و اجرای استاندارد اسیدسیتریک خوراکی به شماره (3381) از دیگر استانداردهایی بود که رعایت آن اجباری اعلام شد.

Xبستن تبليغ
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي
ورزشي