لاچین سیر

دانلود آهنگ جدید

لیزیک عینک

فروش خودرو

املاک ویترین

بازداشت محمدرضا گلزار به اتهام مسایل اخلاقی

مجموعه : مجله خبری
بازداشت محمدرضا گلزار به اتهام مسایل اخلاقی

جام جم آنلاین: منابع مطلع از بازداشت محمدرضا گلزار از بازیگران جوان و مخاطب پسند سینمای ایران خبر دادند اما در حالی كه ایرنا، علت بازداشت وی را شكایت یك تهیه كننده سینما بیان كرده، واحد مركزی خبر، دلیل دستگیری او را "مسایل اخلاقی" خوانده است.

ایرنا به نقل از منابع خود كه آنها را "آگاه" خواند،‌ نوشت: گلزار شب گذشته توسط نیروی انتظامی بازداشت شد و اکنون در بازداشت موقت قرار دارد تا پس از تکمیل شدن پرونده به دستگاه قضایی معرفی شود.

اما واحد مرکزی خبر  به نقل از یک منبع آگاه در قوه قضاییه خبر داد: وی از حدود 5 تا 6 روز پیش در بازداشت بسر می برد و پرونده این بازیگر هم اکنون در دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 21 در دست رسیدگی است .

بر اساس این گزارش، بزودی با تکمیل تحقیقات برای گلزار کیفرخواست صادر خواهد شد .

از سوی دیگر ایرنا نوشت، محمدرضا گلزار سال گذشته پس از درگیری با یکی از تهیه کنندگان معروف سینمای ایران با حاشیه های قضایی متعددی روبرو شد که دامنه آن حتی تا کشور امارات و بازداشت وی توسط پلیس شهر دبی نیز ادامه یافت.

گفته می شود این حادثه موجب ممنوع التصویر شدن وی در سینما شد.

به نوشته ایرنا، گلزار در جایی گفته است که تمامی مشکلات وی در یکسال اخیر از درگیری با همان تهیه کننده معروف نشات می گیرد اما واحد مركزی خبر این موضوع را رد كرده است.

 

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي