لاچین سیر

دانلود آهنگ جدید

لیزیک عینک

بازی آنلاین

فروش خودرو

املاک ویترین

مصرف بیشترین مشروبات الکلی در آمریکا

مجموعه : گوناگون
مصرف بیشترین مشروبات الکلی در آمریکا
امروزه آمریکایی ها مشروبات الکلی را نوشیدنی ملی خود تلقی می کنند.
 
شبکه تلویزیونی یورونیوز گزارش داد: فرانسه دیگر بزرگترین مصرف کننده مشروبات الکلی در جهان نیست. بر اساس اعلام سازمان بین المللی مشروبات الکلی، در سال 2013 این آمریکایی ها بودند که از فرانسوی ها پیشی گرفتند و بیشترین مصرف کنندگان مشروب لقب گرفتند.

در مجموع، مصرف جهانی مشروبات الکلی در سال 2013 در مقایسه با سال 2012، یک درصد کاهش یافت. با این حال بنا بر اعلام سازمان مذکور، آمریکایی ها رفتار خود را در زمینه مصرف مشروبات الکلی تغییر نداده اند.

سال گذشته در آمریکا بیش از 2 میلیارد و 900 میلیون لیتر مشروبات الکلی مصرف شد. 90 درصد این مشروبات در داخل آمریکا تولید شده بود. این رقم برای فرانسه 2 میلیارد و 800 میلیون لیتر، برای ایتالیا حدود 2 میلیارد و 200 میلیون لیتر و برای آلمان بیش از 2 میلیارد لیتر اعلام شده است.

با این حال، با توجه به اختلاف جمعیتی بین آمریکا و فرانسه، میزان مصرف مشروبات الکلی در فرانسه به ازای هر نفر بسیار بیشتر از آمریکاست.

اگر مصرف مشروبات الکلی در آمریکا در سال گذشته 0.5 درصد افزایش یافت، کاهش مصرف فرانسوی ها علت اصلی قرار گرفتن آمریکا در رده اول مصرف مشروبات الکلی است.

در سال 2013 ، حجم الکل مصرف شده در فرانسه 7  درصد کاهش یافت.

در گذشته مشروبات الکلی در آمریکا بسیار گران و کالایی لوکس بود اما امروزه مردم این کشور با هزینه های بسیار اندک یعنی بین 15 تا 20 دلار در ماه، به مقادیر فراوانی الکل دست پیدا می کنند.

بین سالهای 2002 تا 2011، مصرف مشروبات الکلی در فرانسه به ازای هر نفر 20 درصد کاهش یافت. امروزه هر فرانسوی سالیانه به طور متوسط 46 لیتر مشروب مصرف می کند.

این رقم برای هر آمریکایی 9 لیتر در سال است. مصرف آمریکایی ها در دوره مذکور 17 درصد افزایش یافته است.

 
 
Xبستن تبليغ
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي
ورزشي