لاچین سیر

املاک ویترین

سرعت بیش از ۵۰ کیلومتر برای اتوبوس های شهری ممنوع شد.

مجموعه : گوناگون
سرعت بیش از ۵۰ کیلومتر برای اتوبوس های شهری ممنوع شد.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: سرعت بیش از ۵۰ کیلومتر برای اتوبوس های شهری ممنوع شد.
تشکری هاشمی: محدودیت سرعت اتوبوس های شرکت واحد به 50 کیلومتر در ساعت ابلاغ شده و قرار است اتوبوس ها از نظر سخت افزاری به گونه ای تنظیم شوند که بیش از 50 کیلومتر در ساعت قادر به حرکت نباشند و نتوانند بیشتر از این سرعت تردد کنند
وی افزود: محدودیت سرعت اتوبوس های شرکت واحد به 50 کیلومتر در ساعت ابلاغ شده و قرار است اتوبوس ها از نظر سخت افزاری به گونه ای تنظیم شوند که بیش از 50 کیلومتر در ساعت قادر به حرکت نباشند و نتوانند بیشتر از این سرعت تردد کنند.

 
 تشکری هاشمی در مصاحبه با خبرنگار واحد مرکزی خبر گفت: با توجه به اینکه در معابر شهری حداکثر سرعت مجاز 50 کیلومتر است و عمده حرکت اتوبوس ها در معابر شهری و در برخی موارد بزرگراههاست بنابر این همه اتوبوس های شرکت واحد مجاز به سرعت بیش از 50 کیلومتر نیستند.
 

 
 معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: با توجه به اینکه اتوبوس های شرکت واحد شب ها خدماتی را به مسافران ارائه نمی کنند و در پارکینگ متوقف هستند بنابراین تعمیرکاران موظفند تا سرعت اتوبوس های شرکت را  روی 50 کیلومتر ببندند.
 
وی گفت: تعیین سرعت بر اساس علائم راهنمایی و رانندگی در شهر مشخص می شود و مبنا تابلویی است که مورد تایید پلیس قرار می گیرد.
 
تشکری هاشمی افزود: همچنین به شرکت های سازنده اتوبوس نیز ابلاغ شده است تا اتوبوس های شرکت واحد که جدید ساخته می شوند سرعتشان بیشتر از 50 کیلومتر نباشد.

ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي