لاچین سیر

دانلود آهنگ جدید

لیزیک عینک

بازی آنلاین

فروش خودرو

املاک ویترین

تسهیلات سه میلیونی برای کفن و دفن

مجموعه : مجله خبری
تسهیلات سه میلیونی برای کفن و دفن
مدیرعامل بانک شهر از پرداخت تسهیلات سه میلیون تومانی برای کفن و دفن اموات نیازمند از سوی این بانک خبر داد و گفت: این تسهیلات با حداقل مدارک همراهان متوفی و به صورت قرض الحسنه و یا کارمزد اندک ارایه می شود.

به گزارش تکناز:، حسین محمد پور زرندی در نشستی خبری افزود: این بانک با تاسیس باجه ای در بهشت زهرا به همراهان اموات نیازمند با شرایطی آسان، این تسهیلات را براساس تشخیص و تایید کارشناسان خود پرداخت می کند.

پور زرندی از ارایه کارت های شهروندی توسط این بانک خبر داد و گفت: این کارت ها برای ارایه خدمات پرداخت اتوبوس، تاکسی، مینی بوس و حمل و نقل عمومی ارایه می شود، ضمن آنکه تمام خرید و خدمات شهری نیز از طریق آن امکان پذیر است.

وی اظهار داشت: این تسهیلات براساس درخواست متقاضیان به صورت ارایه خدمات و یا نقدی پرداخت می شود.

پور زرندی با بیان آنکه پیش بینی نمی شود این تسهیلات با مطالبات معوق همراه شود، گفت: بانک ریسک دو تا سه درصدی مطالبات معوق این تسهیلات را نیز پذیرفته است.

تخصیص کمتر از یک درصد منابع بانکی به طرح های شهری

وی گفت: سیستم بانکی طی سال های گذشته اقبال مناسبی برای تخصیص تسهیلات به طرح های شهری نداشته به نحوی که تنها کمتر از یک درصد منابع آنها در این مدت به طرح های شهری پرداخت شده است.

پور زرندی ادامه داد: این در حالی است که 70 درصد جمعیت کشور در شهرها ساکن و طرح ها نیز سودآور هستند.

هدف گذاری ارتقا شاخص های بانک

مدیرعامل بانک شهر گفت: این بانک در شاخص های بانکی در رتبه متوسط به پایین (رتبه 19) قرار دارد اما براساس برنامه ریزی ها قصد داریم جایگاه خود را به چهارم یا پنجم برسانیم.

وی، توجه به نیروی انسانی، نگاه مشتری مدارانه در سطح شهرداری ها و افراد، تعامل متقابل با شهرداری ها را از اهم برنامه های این بانک اعلام کرد و اظهار داشت: قرار است این بانک به بانک شهروندی تبدیل شود، ضمن آنکه سامانه نظارت همگانی در بانک با شماره تلفن 8655 فعال شده است.

کارت های شهروندی ارایه می شود

پور زرندی از ارایه کارت های شهروندی توسط این بانک خبر داد و گفت: این کارت ها برای ارایه خدمات پرداخت اتوبوس، تاکسی، مینی بوس و حمل و نقل عمومی ارایه می شود، ضمن آنکه تمام خرید و خدمات شهری نیز از طریق آن امکان پذیر است.

امکان پرداخت های الکترونیکی از طریق شماره 137

مدیرعامل بانک شهر از امکان پذیر شدن پرداخت های الکترونیکی از طریق شماره 137 خبر داد و اظهار داشت: شهروندان می توانند با شماره گیری 137 تمام قبوض خود را از طریق بانک شهر پرداخت کنند.

افزایش سرمایه بانک به 1600 میلیارد تومان

پور زرندی افزود: سرمایه بانک هم اکنون 400 میلیارد تومان است که براساس برنامه ها قرار است این رقم به 1600 میلیارد تومان از محل آورده سهامداران و فروش دارایی ها افزایش یابد.

وی درباره اطلاعیه بانک مرکزی در خصوص سقف 40 درصدی سرمایه پایه هر بانک در سرمایه گذاری سهام شرکت ها، گفت: براساس مذاکرات انجام شده با بانک مرکزی این سقف رعایت خواهد شد.

مدیرعامل بانک شهر تصریح کرد: از آنجا که بانک در گذشته تعاونی بوده، دارایی های زیادی دارد که براساس مذاکرات با بانک مرکزی سقف مورد نظر در این بانک نیز رعایت می شود.

وی در پایان افزود: قرار است این بانک چهار هلدینگ مالی؛ ساختمانی؛ نفت و گاز و ای.سی.تی را برای انجام فعالیت های جدید خود راه اندازی کند.

Xبستن تبليغ
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي
ورزشي