لاچین سیر

املاک ویترین

ساخت میز هوشمند لمسی توسط دانشجویان نابغه ایرانی + تصاویر

مجموعه : گوناگون
ساخت میز هوشمند لمسی توسط دانشجویان نابغه ایرانی + تصاویر
هسته اصلی مجموعه دانش بنیان اسپین از سال 86 و با ثبت اولین اختراع آغاز به کار کرد و پس از آن با تکمیل گروهی متشکل از نخبگان جوان دانشگاهی به فعالیت های خود ادامه داد.

از جمله فعالیت های صورت گرفته توسط گروه می توان به ثبت 43 اختراع و نخستین میز هوشمند تعاملی و همچنین طراحی و اجرای نخستین کافی شاپ هوشمند و دیجیتالی در سطح خاورمیانه (نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال) در سال های 90-92 اشاره کرد.

کسب عناوین علمی مختلف همچون برگزیده جشنواره نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، جشنواره بین المللی رسانه های دیجیتال، مسابقات ملی بازی های رایانه ای و دیگر مسابقات و جشنواره های معتبر ملی و بین المللی، کسب مدارک بین المللی در زمینه کامپیوتر و فناوری اطلاعات در سطح بین المللی، شرکت در 4 دوره از نمایشگاه های بین المللی قران با هدف اشاعه دین به وسیله تکنولوژی روز دنیا بخش دیگری از فعالیت های صورت گرفته در سال های اخیر  است که  توسط این مجموعه تحقق یافته است.

ساخت میز هوشمند لمسی توسط دانشجویان نابغه ایرانی + تصاویر


معرفی میز هوشمند اسپین
به گفته احسان خزائی مدیر پروژه نخستین میز هوشمند ایرانی، طراحی و ساخت نمونه اولیه این میز با هزینه ای بالغ بر 350 میلیون ریال در سال 1391 و با هزینه شخصی توسط دانشجویان و نخبگان کشور در مجموعه اسپین طراحی و ساخته شد.

ساخت میز هوشمند لمسی توسط دانشجویان نابغه ایرانی + تصاویر


این میز هوشمند دارای رابط کاربری منحصر به فرد و تکنولوژی بومی سازی شده صفحات لمسی IR است که امکانات مختلفی از جمله نرم افزار ارائه مطلب برای مدارس، دانشگاه ها و شرکت ها، سیستم سفارش گیری در کافی شاپ ها و فست فود ها، روزنامه خوان و خبر خوان، نرم افزار گردشگری و مکان یاب هوشمند، ارائه فایل‌ها و نقشه‌های دو بعدی و سه بعدی محصولات، دانشنامه قرآنی و نرم‌افزار ختم قران و … است.


از دیگر ویژگی‌های این میز هوشمند می‌توان به قابلیت تغیییر زاویه  نمایشگر برای کاربری‌های مختلف و تعمیر کم هزینه صفحات لمسی نسبت به گوشی‌های تلفن همراه و تبلت اشاره کرد. شایان ذکر است جدیدترین نمونه‌های طراحی شده از این میزهای هوشمند در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم تهران رونمایی خواهد شد.  برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با نمونه‌های دیگر این میز هوشمند به سایت اینترنتی www.espinco.ir مراجعه کنید.

مدیر پروژه : احسان خزایی
تیم فنی و طراحی: حمید صالحی، یاسمن فرازان، جواد احمدی، فرزاد برخورداری، حسن پورمهابادیان، سیاوش حیدری، فرید آیت، مونس جزی، رادمان معینی، دیبا دلاوری، گشتاسپ محمدی، الهام بای و شادی قادری.

ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي