فوتبال
تور مسافرتي
تور مسافرتي
تبليغات در تکناز
فوتبال

رعد و برق و رگبار ایران را فرا می گیرد

مجموعه : گوناگون
رعد و برق و رگبار  ایران را فرا می گیرد
مدیر پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور از ادامه وضعیت رگبار و رعد و برق در کشور خبر داد.

مهندس احد وظیفه افزود: بر اساس نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی امروز در استان‌های واقع در غرب، شمالغرب،‌ دامنه‌های مرکزی زاگرس، دامنه‌های جنوبی البرز،‌ سواحل شمالی، برخی نقاط جنوب غرب و به صورت پراکنده در استان‌های واقع در شمال شرق و شرق کشور ابرناکی، وزش باد، رگبار و رعد و برق در مناطق مستعد ریزش تگرگ پیش‌بینی می‌شود.

وی افزود: روزهای چهارشنبه و پنجشنبه نیز در نواحی شمال غرب،‌ دامنه‌های البرز،‌ سواحل دریای خزر، شمال شرق و برخی مناطق شرق کشور در ساعات بعداز ظهر رگبار و رعد و برق و وزش باد و در مناطق مستعد ریزش تگرگ رخ خواهد داد.

مدیر پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور به وضع هوای تهران اشاره کرد و گفت: بر این اساس آسمان تهران در روز چهارشنبه نیمه ابری در بعدازظهر افزایش ابر و رگبار و رعد و برق اوایل شب وزش باد شدید خواهد بود که حداقل و حداکثر دما در این روز به 21 و 31 درجه سانتیگراد بالای صفر می‌رسد. همچنین در روز پنجشنبه آسمان پایتخت کمی ابری همراه با وزش باد در بعد از ظهر با افزایش ابر در ارتفاعات رگبار و رعد و برق پیش‌بینی شده است که حداقل و حداکثر دما در این روز به 20 و 29 درجه سانتیگراد بالای صفر خواهد رسید.

 
 
با يک کليک همسر آينده خود را انتخاب کنيد
فروش بلیط هواپیما
پربیننده های تکناز
جدیدترین مطالب
لیزر
بچه های آسمان
Xبستن تبليغ
Xبستن تبليغ
فوتبال