لاچین سیر

دانلود آهنگ جدید

لیزیک عینک

فروش خودرو

املاک ویترین

رعد و برق و رگبار ایران را فرا می گیرد

مجموعه : گوناگون
رعد و برق و رگبار  ایران را فرا می گیرد
مدیر پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور از ادامه وضعیت رگبار و رعد و برق در کشور خبر داد.

مهندس احد وظیفه افزود: بر اساس نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی امروز در استان‌های واقع در غرب، شمالغرب،‌ دامنه‌های مرکزی زاگرس، دامنه‌های جنوبی البرز،‌ سواحل شمالی، برخی نقاط جنوب غرب و به صورت پراکنده در استان‌های واقع در شمال شرق و شرق کشور ابرناکی، وزش باد، رگبار و رعد و برق در مناطق مستعد ریزش تگرگ پیش‌بینی می‌شود.

وی افزود: روزهای چهارشنبه و پنجشنبه نیز در نواحی شمال غرب،‌ دامنه‌های البرز،‌ سواحل دریای خزر، شمال شرق و برخی مناطق شرق کشور در ساعات بعداز ظهر رگبار و رعد و برق و وزش باد و در مناطق مستعد ریزش تگرگ رخ خواهد داد.

مدیر پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور به وضع هوای تهران اشاره کرد و گفت: بر این اساس آسمان تهران در روز چهارشنبه نیمه ابری در بعدازظهر افزایش ابر و رگبار و رعد و برق اوایل شب وزش باد شدید خواهد بود که حداقل و حداکثر دما در این روز به 21 و 31 درجه سانتیگراد بالای صفر می‌رسد. همچنین در روز پنجشنبه آسمان پایتخت کمی ابری همراه با وزش باد در بعد از ظهر با افزایش ابر در ارتفاعات رگبار و رعد و برق پیش‌بینی شده است که حداقل و حداکثر دما در این روز به 20 و 29 درجه سانتیگراد بالای صفر خواهد رسید.

 
 
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي