لاچین سیر

دانلود آهنگ جدید

لیزیک عینک

فروش خودرو

املاک ویترین

سفر هیات تجاری قطر به بوشهر

مجموعه : مجله خبری
سفر هیات تجاری قطر به بوشهر
کشور قطر به مرکزیت دوحه در جنوب غربی قاره آسیا و در جنوب خلیج فارس واقع شده است
 
 معاون وزیر امور خارجه قطر گفت:انتظار است زمینه گسترش روابط اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و قطر بیشتر فراهم شود. 
 
به گزارش ایرنا، محمد بن عبدالله الرمیحی که روز یکشنبه در راس یک هیات اقتصادی تجاری به استان بوشهر سفر کرده است ، ضمن اظهار خرسندی از سفر به ایران در ، در دیدار با استاندار بوشهر افزود:در این سفر توانمندی های اقتصادی استان بوشهر برای توسعه روابط تجاری با قطر بررسی می شود.
 
استاندار بوشهر هم در این دیدار گفت:این استان با داشتن ظرفیت های مهم اقتصادی و تجاری از جایگاه مهمی در کشور و حوزه خلیج فارس برخوردار است و با شناسایی این ظرفیت ها راه های توسعه روابط اقتصادی و تجاری با کشور قطر فراهم می شود.
 
مصطفی سالاری با اشاره به این که فرصت های سرمایه گذاری در استان بوشهر فراوان است ، افزود: مراوده بازرگانان بوشهری و قطری از مدت ها قبل برقرار بوده و در دیدار این هیات از این استان راهکارهای لازم برای توسعه این مراوده ارائه می شود.
 
استاندار بوشهربیان داشت: این استان می تواند نیازهای کشور قطر را در بخش های گوناگون تامین کند و در مدت اقامت این هیات در استان بوشهر این مهم بررسی و راهکارهای لازم عرضه می شود.
 
سالاری بابیان این که درسفر هیات قطری به استان بوشهر خوش بین هستیم که روابط اقتصادی توسعه یابد ، اظهار کرد: فرصت های اقتصادی و تجاری در بوشهر این مهم را برای سرمایه گذاران قطری فراهم آورده است که از ظرفیت های موجود این استان بهره ببرند.
 
استاندار بوشهر با اشاره به این که جام جهانی 2022 در کشور قطر برگزار می شود ، افزود: استان بوشهر برای تامین مایحتاج این کشوردر برگزاری جام جهانی در ابعاد گوناگون اقتصادی، کشاورزی و معدنی همکاری لازم با قطر بعمل می آورد.
 
کشور قطر به مرکزیت دوحه در جنوب غربی قاره آسیا و در جنوب خلیج فارس واقع شده است
 
ایرنا
Xبستن تبليغ
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي
ورزشي