لاچین سیر

دانلود آهنگ جدید

لیزیک عینک

فروش خودرو

املاک ویترین

فراری وانت تا حالا دیده بودید! + عکس

فراری وانت تا حالا دیده بودید! + عکس
 
این دو نفر که به نام های "ویل تریکت" و "الو" خود را معرفی کرده اند توانستند از این مدل نه چندان محبوب، اولین وانت فراری را خارج کنند.
 
سوپ ماشین ها همیشه شگفت انگیز هستند و فراری از آن دسته خودروهایی است که اگر از چند صد متری هم یکی از آن ها را مشاهده کنید حتما میخکوب خواهید شد. این خودرو ا هر لحاظ بهترین ها را در خود جمع کرده است.

زمانی که به دنبال مثال خوبی از سرعت می گردید حتما نام فراری با آن خودروهای آیرودینامکش را به یاد خواهید آورد ولی تا به حال تصور کرده اید که اگر فراری تبدیل به وانت شود چه شکل و ظاهری خواهد داشت؟ اگر نه، فاصله ای تا یافتن این پاسخ این سوال نمانده است.

 

فراری وانت تا حالا دیده بودید! + عکس
 

دو عاشق خودرو که در موزه خودروی لندن کار می کنند چندی پیش یک خودروی فراری مدل 412 سال 1989 را خریداری کردند . این مدل جزو معدود مدل هایی است که تولید زیادی از آن نشد و با توجه به سیستم خوبش کسی از ظاهر ساده آن راضی نبود.

 

فراری وانت تا حالا دیده بودید! + عکس
 

این دو نفر که به نام های "ویل تریکت" و "الو" خود را معرفی کرده اند توانستند از این مدل نه چندان محبوب، اولین وانت فراری را خارج کنند. آن ها 6 هفته زمان صرف کردند تا قسمتی از بدنه را بریده و آن را تبدیل به بخش بار این وانت فراری کنند.

آن ها قسمت بار را به گونه ای ساخته اند که یک نردبان تاشو و چندین سطل رنگ و یک ساک به راحتی جا شود. در ساخت این قسمت از خودرو از چوب هایی استفاده شده است که درون قایق های لوکس استفاده می شود.

نکته جالب در مورد این وانت، فراری بودن آن است و این بدین معنی است که روی این خودرو یک موتور 4.9 لیتری با 12 سیلندر قرار دارد. البته صاحبان جدید این وانت فراری آن را تبدیل به موتور 5.7 لیتر با 8 سیلندر کرده اند که بازهم سرعت سرسام آوری خواهد داشت و 0-100 را زیر 5 ثانیه طی می کند.

 

 
 
Xبستن تبليغ
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي
ورزشي