لاچین سیر

دانلود آهنگ جدید

لیزیک عینک

بازی آنلاین

فروش خودرو

املاک ویترین

بازداشت 3 صیاد متخلف در قم

مجموعه : گوناگون
فرمانده یگان حفاظت افزود: محیط بانان این اداره کل با تلاش‌های شبانه روزی در کلیه مناطق استان بطور مداوم و مستمر حضور دارند و با متخلفان طبق ضوابط برخورد قاطع می‌کنند.
 
3 صیاد متخلف با تلاش ماموران در راهجرد قم دستگیر شدند.
 
 فرمانده یگان حفاظت محیط زیست با اعلام این خبر گفت: شب گذشته با تلاش ماموران منطقه حفاظت شده پلنگ دره سه شکارچی متخلف که مبادرت به شکار سه راس قوچ وحشی نموده بودند به همراه دو قبضه سلاح شکاری (برنو و پنج تیر) پس از تعقیب و گریز و با همکاری پاسگاه انتظامی راهجرد دستگیر و جهت طی مراحل قانونی به مراجع محترم قضایی معرفی شدند.
 
طیب احمدی افزود: محیط بانان منطقه حفاظت شده پلنگ دره در پی یک گزارش در خصوص حضور متخلفان در منطقه مسیرهای منتهی به احتمال حضور این سه نفر را زیر نظر گرفته و نهایتا ساعت 21 متخلفان مذکور با سه لاشه قوچ به همراه دو قبضه سلاح و تعدادی فشنگ و دوربین و دیگر ادوات جرم دستگیر شده و ماموران یگان حفاظت با رعایت تمام موازین قانونی متخلفان را به نزدیک‌ترین پاسگاه انتظامی جهت تشکیل پرونده و سیر مراحل قانونی تحویل دادند.
 
 
احمدی همچنین از دور جدید گشت‌ها و پایش‌های نامحسوس ماموران یگان حفاظت خبر داد و گفت: با توجه به فصل زادآوری حیات وحش ماموران یگان حفاظت ضمن تعامل با نیروی انتظامی در راستای حفظ و حراست از مناطق استان و حیات وحش استان اقدام به گشت زنی‌های مشترک می‌کنند.
 
وی در پایان افزود: شماره تلفن سبز (1540) در تمام ساعات شبانه روزی پاسخگوی اخبار و اطلاعات مردم شریف استان قم در خصوص تخلفات شکار و صید است.
 
ایسنا
 
Xبستن تبليغ
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي
ورزشي