لاچین سیر

دانلود آهنگ جدید

لیزیک عینک

فروش خودرو

املاک ویترین

فال امروز سه شنبه 4 اسفند ماه 88

فال امروز  سه شنبه 4 اسفند ماه 88

فروردین

 

شخصی سعی دارد شما را عصبانی كند و احساساتتان را برانگیزد. اما شما كم كم از این رفتار او حوصله تان سر رفته است. اگر تا الان بی توجهی كرده اید و آرام بوده اید، اكنون زمان مناسبی است تا فروردینی بودن خودتان را نشان دهید!

 

 

 اردیبهشت

 

 

امروز کمی تردید دارید اما در مورد فرصت های مهیج که سیارات امروز بر آن تاکید دارند شما بهترین کسی هستید که می دانید باید اجازه دهید همه چیز با سرعت طبیعی خودش صورت بگیرد و لازم نیست شما آن ها را هول دهید.

 

 خرداد

 

امروز به نظر می رسد تاكید بر مسائل مالی است بنابراین زمان خوبی است تا این موضوع را بررسی كنید. سعی كنید نقش رهبر را داشته باشید نه پیرو. یك موضوع خصوصی به شما انگیزه بیشتری برای موفقیت می دهد و بنابراین قدرت بیشتری هم پیدا می كنید.

 

با افراد جدیدی ملاقات می کنید که با دیدگاه جدید شما هماهنگ هستند.البته حتماً علاقه تان را به همسرتان نشان بدهید و به او اطمینان دهید که بودن او در این دیدارها نیز مورد استقبال می باشد.

 

تیر

 

معلوم نیست كه همكار نزدیكتان امروز قصد انجام چه كاری را دارد و شما قبل از ین كه حدسی درست بزنید، قیافه تان درهم ریخته می شود. به جای این كه تلاش كنید، مطالب را بهم ببافید و یا برچسب به آنها بچسبانید، بهتر است به آنها اجازه دهید آزادانه به سیستم اصلی خود برگردند كه در این صورت می توانند به سرعت به حال طبیعی بازگردند. در غیر این صورت شما روز را در حالی كه احساس خستگی و از پای در آمدن می كنید به پایان می رسانید.

 

مرداد

 

فردی مسوولیت پذیر هستید اما امروز دوست دارید تغییری ایجاد کنید.به دنبال چیزهای جدیدی می گردید و این موضوع تا حدی بر رابطه تان تاثیر می گذاردوشاید همسرتان از این کار شما خوشش نیاید و بخواهد شما را منصرف کند.

 

شهریور

 

امروز احساس ناآرامی و طغیان به سراغ شما آمده و شما را مجبور می سازد که یکشنبه عادی و همیشگی خود را ترک گفته و در عوض کاری کاملاً متفاوت انجام دهید.ممکن است دیگران لب به شکایت باز بکنند ولی شما به آنها گوش نخواهید داد چرا که تصمیم گرفته اید کار خودتان را انجام دهید.این بسیار مهم است که شما راه های تازه ای را برای بیان درون خودتان بیابید.در غیر این صورت همانند یک ساختمان ساخته شده از انرژی های عصبی خواهید شد که در اولین فرصت از هم می پاشد.

مهر

 

شما به مرموز بودن معروف هستید اما امروز این طور نیست و مشتاق هستید تا درباره مسائلی که زمان های دیگر احساس می کنید خصوصی هستید با دیگران صحبت کنید.اگر با خویشاوندان در تماس هستید،تمایل دارید در مورد گذشته یا دوران کودکی تان که به خاطر می آورند،صحبت کنید.تمام صحبت ها روحیه تان را بالا می برد و احساس آرامش می کنید.

 

آبان

 

امروز نیاز دارید كه استراحت كنید و اگر نكنید، در مدت كوتاهی خود را كاملاً خسته خواهید كرد. بنا به دلایلی شما خیلی عصبانی هستید واگر كار زیاد انجام دهید امروز این مسئله بدتر می شود. اگر از آن آذریهائی هستید كه از استراحت كردن زیاد كسل می شوند، سعی كنید یك كار ورزشی انجام دهید چون اثرات درمانی خوبی هم جسماً و هم روحاً برای شما خواهد داشت.

 

آذر

 

امروز ناگهان متوجه یك موج فكری جدید می شوید كه بایستی فوراً‌‌‌ به آن عمل كرده و یا بفهمید كه چگونه از آن بهره مند شوید. هم اكنون شما خیلی تیزهوش و هشیارتر از معمول ولی بی فكر هستید. در حال حاضر بهترین كاری كه می توانید انجام دهید این است كه یك مدتی خوب فكر كنید. در غیر این صورت این شانس و موفقیت را از دست خواهید داد.

دی

 

 

سعی نکنید کاری بیش از حد توان خود انجام دهید یا به عبارت دیگر با یک دست چند هندوانه بلند کنید که آخر سر مجبور به قبول اشتباهات تان شوید و عذرخواهی کنید! پیش از آنکه خود را به خاطر عمل نکردن به قولتان سرزنش کنید به خاطر داشته باشید که شما نیز مانند بقیه یک بشر و جایز الخطا هستید.

 

بهمن

 

 

هنوز احساس سرزندگی و پر انرژی می کنید واز غیرمنتظره ها انتظار دارید. زیرا تاثیر سیاره ای که شما را احاطه کرده است یکی از تکاملات وسیع است و آخرین چیزی که شما می خواهید انجام دهید این است که در محلات آشنا پرسه بزنید و یک چیز تازه و محرک می خواهید.

 

اسفند

 

با افراد جدیدی ملاقات می کنید که با دیدگاه جدید شما هماهنگ هستند.البته حتماً علاقه تان را به همسرتان نشان بدهید و به او اطمینان دهید که بودن او در این دیدارها نیز مورد استقبال می باشد.

 

 

ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي