لاچین سیر

املاک ویترین

صدور قطعنامه علیه ایران نشانه ضعف غرب است

مجموعه : مجله خبری
صدور قطعنامه علیه ایران نشانه ضعف غرب است
به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس از نیجریه، محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور كشورمان عصر امروز در دیدار علما، منتخبین، كاركنان و اعضای نمایندگی ایران در نیجریه سخنرانی كرد.
احمدی‌نژاد در این سخنرانی به دو مأموریت انسان‌ها اشاره كرد و گفت: برقراری حیات طیبه انسانی خاص همه انسانها است.
وی گفت:‌ امروز جبهه شیاطین علیه ملت‌ها در حال اقدام است و ملت‌ نیجریه در این باره تجربه مبارزات استقلال‌طلبانه را دارد كه در حدود 50 سال قبل علیه استعمارگران قیام كرده است.
رئیس جمهور ضمن محكوم كردن استعمارگران گفت: آنان با حفظ روحیه استعماری چهره‌ خود را تغییر داده و از پیامبران الهی عصبانی هستند و شعار خداپرستی را برنمی‌تابند.
احمدی‌نژاد تأكید كرد: آنان از ایران عصبانی هستند و توقع دارند ایران در امر آنان باشد اما ملت ایران ایستاده است و با آنها مبارزه خواهد كرد و وعده خداوند پیروزی حق و حقیقت است.
وی با اشاره به اینكه غربی‌ها با داشتن 20 هزار بمب اتمی به دورغ می‌گویند كه از یك بمب می‌ترسند، گفت: آنها از بمب اتم نمی‌ترسند آنها دروغ می‌گویند.
رئیس جمهور با بیان اینكه دیكتاتورهای تاریخ شعار آزادی را سر می‌دهند، گفت: كسانی كه تعداد زیادی را می‌كشند مدعی حقوق بشر هستند و آنها در كشور خود یك دیكتاتوری مخوف اعلام می‌كنند.
وی با اشاره به بحران اقتصادی در جهان، افزود: شما می‌بینید كه در بحران اقتصادی آنها چه كرده‌اند آنها بزرگترین دزدی تاریخ را انجام داده‌اند در دوره استعمار آنها ثروت‌ها را می‌بردند و كسی خبر نداشت گرچه امروز ثروت‌ها را غارت می‌كنند كه عده‌ زیادی خبر ندارند.
احمدی‌نژاد با بیان اینكه سیاست‌های بانك مركزی دولت آمریكا استعماری است، گفت: آنها بیش از 30 هزار میلیارد دلار دارایی‌های تقلبی در جهان پخش كردند و اما این واقعیت دارد یعنی به ازای هر یك آمریكایی 100 دلار از جیب ملت‌های عالم دزدیدند.
وی افزود: استعمارگران از رابطه قلبی ملت ایران و نیجریه می‌ترسند زیرا آنها اراده ما را در برابر ظلم برنمی‌تابند و از بیداری ملت‌ها هراس دارند.
رئیس جمهور خاطرنشان كرد: صدور قطعنامه از سوی آنها نشانه قدرت آنها نیست بلكه ضعف آنهاست و به زودی صحنه جهان به نفع ملت‌های آزاده تغییر خواهد كرد و وعده الهی محقق خواهد شد و فرزند پیامبر خدا به همراه مسیح (ع)‌ خواهد آمد و عدالت را خواهد گسترد.
اخبار تكمیلی متعاقبا ارسال خواهد شد.
 
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي