فوتبال
تور مسافرتي
تور مسافرتي
تبليغات در تکناز
فوتبال

صدور قطعنامه علیه ایران نشانه ضعف غرب است

مجموعه : مجله خبری
صدور قطعنامه علیه ایران نشانه ضعف غرب است
به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس از نیجریه، محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور كشورمان عصر امروز در دیدار علما، منتخبین، كاركنان و اعضای نمایندگی ایران در نیجریه سخنرانی كرد.
احمدی‌نژاد در این سخنرانی به دو مأموریت انسان‌ها اشاره كرد و گفت: برقراری حیات طیبه انسانی خاص همه انسانها است.
وی گفت:‌ امروز جبهه شیاطین علیه ملت‌ها در حال اقدام است و ملت‌ نیجریه در این باره تجربه مبارزات استقلال‌طلبانه را دارد كه در حدود 50 سال قبل علیه استعمارگران قیام كرده است.
رئیس جمهور ضمن محكوم كردن استعمارگران گفت: آنان با حفظ روحیه استعماری چهره‌ خود را تغییر داده و از پیامبران الهی عصبانی هستند و شعار خداپرستی را برنمی‌تابند.
احمدی‌نژاد تأكید كرد: آنان از ایران عصبانی هستند و توقع دارند ایران در امر آنان باشد اما ملت ایران ایستاده است و با آنها مبارزه خواهد كرد و وعده خداوند پیروزی حق و حقیقت است.
وی با اشاره به اینكه غربی‌ها با داشتن 20 هزار بمب اتمی به دورغ می‌گویند كه از یك بمب می‌ترسند، گفت: آنها از بمب اتم نمی‌ترسند آنها دروغ می‌گویند.
رئیس جمهور با بیان اینكه دیكتاتورهای تاریخ شعار آزادی را سر می‌دهند، گفت: كسانی كه تعداد زیادی را می‌كشند مدعی حقوق بشر هستند و آنها در كشور خود یك دیكتاتوری مخوف اعلام می‌كنند.
وی با اشاره به بحران اقتصادی در جهان، افزود: شما می‌بینید كه در بحران اقتصادی آنها چه كرده‌اند آنها بزرگترین دزدی تاریخ را انجام داده‌اند در دوره استعمار آنها ثروت‌ها را می‌بردند و كسی خبر نداشت گرچه امروز ثروت‌ها را غارت می‌كنند كه عده‌ زیادی خبر ندارند.
احمدی‌نژاد با بیان اینكه سیاست‌های بانك مركزی دولت آمریكا استعماری است، گفت: آنها بیش از 30 هزار میلیارد دلار دارایی‌های تقلبی در جهان پخش كردند و اما این واقعیت دارد یعنی به ازای هر یك آمریكایی 100 دلار از جیب ملت‌های عالم دزدیدند.
وی افزود: استعمارگران از رابطه قلبی ملت ایران و نیجریه می‌ترسند زیرا آنها اراده ما را در برابر ظلم برنمی‌تابند و از بیداری ملت‌ها هراس دارند.
رئیس جمهور خاطرنشان كرد: صدور قطعنامه از سوی آنها نشانه قدرت آنها نیست بلكه ضعف آنهاست و به زودی صحنه جهان به نفع ملت‌های آزاده تغییر خواهد كرد و وعده الهی محقق خواهد شد و فرزند پیامبر خدا به همراه مسیح (ع)‌ خواهد آمد و عدالت را خواهد گسترد.
اخبار تكمیلی متعاقبا ارسال خواهد شد.
 
با يک کليک همسر آينده خود را انتخاب کنيد
فروش بلیط هواپیما
پربیننده های تکناز
جدیدترین مطالب
لیزر
بچه های آسمان
Xبستن تبليغ
Xبستن تبليغ
فوتبال