لاچین سیر

دانلود آهنگ جدید

لیزیک عینک

فروش خودرو

املاک ویترین

پنج قدم تا یک اتاق خواب کامل

متاسفانه بسیاری از ما عادت به مجموعه ای از الگوهای از پیش تعیین شده قدیمی داریم که گاهی پایبندی ما به آن الگوها بسیار خسته کننده و یکنواخت می شود . برای جلوگیری از کسل کنندگی یک فضا و غلبه بر ترس از تغییر ، باید نکاتی را قدم به قدم انجام داد . خیلی ها به دلیل خصوصی بودن فضای اتاق خواب و نمایان نشدن دکوراسیون آن در برابر دیگران ، آنجا را فضایی کم اهمیت می پندارند و از چیدمان صحیح آن طفره می روند . در صورتی که پرداختن به جزئیات دکوراسیون ، از احترام گذاشتن به فضاهای خصوصی ریشه می گیرد . با رعایت کوچک ترین نکات و دقت در انتخاب بافت و رنگ ، می توانید تغییر بسیار بزرگی را در همان فضای اتاق خواب پدید آورید و آن را به فضایی تازه و رنگارنگ تبدیل کنید .

قدم اول : تغییر رنگ دیوارها :

رنگ دیوارها ، رنگ زمینه هر اتاق است که بیان کننده روحیات و خلقیات صاحب آن اتاق است . اگر می خواهید تغییری در دکوراسیون اتاق خواب تان بدهید، بهتر است ابتدا وسایل آن را به وسط اتاق جمع کرده و دیوارها را با رنگ مورد علاقه تان رنگ آمیزی کنید . اگر می خواهید تنها رنگی به زمینه اتاق اضافه شود ، استفاده از رول بردها در بالای دیوارها توصیه می شود .

قدم دوم : تغییر تختخواب

عنصر اصلی در دکوراسیون اتاق خواب ، تختخواب است . با تعویض کردن یا تغییر دادن تختخواب ، تغییر بسیار بزرگی در دکوراسیون اتاق خواب به وجود می آید . اگر تمایلی به تغییر تختخواب ندارید ، بهتر است روتختی و کوسن های روی تخت را عوض کنید . بهتر است هنگام انتخاب روتختی و روبالشی های جدید ، همگی را از یک رنگ و یک طرح هماهنگ انتخاب کنید . استفاده از رنگهای روشن و طرح های ساده ، به برقراری آرامش در این فضا کمک می کند .

قدم سوم : استفاده از تابلوهای نقاشی

با نصب تابلوهای نقاشی روی دیوارهای اتاق خواب ، فضایی شاعرانه ، هنری و خصوصی شکل می گیرد . با استفاده از آثار هنری مانند نقاشی های قدیمی ، مدرن ، کلاسیک ، آبستره و پوسترهای رنگی متفاوت ، بر زمینه اتاق خواب افزوده می شود و دیگران در علاقمندی ها و سلیقه تان شریک می شوند . اگر به عکس های خانوادگی علاقمندید ، می توانید مجموعه ای از این عکس ها را روی دیوار نصب کنید . این کار فضایی خصوصی را خلق می کند .

قدم چهارم : تغییر نورپردازی

برای خلق فضایی متفاوت و ایجاد تغییر کلی در اتاق خواب ، می توانید نورپردازی اتاق را تغییر دهید . با تغییر نورپردازی حتی درخشش اجزای مبلمان بسیار متفاوت تر از آنچه بود ، خواهد شد . می توانید چراغ های رومیزی کنار تختخواب را تغییر دهید . برای مثال اگر روتختی را از رنگ لیمویی انتخاب کرده اید ، از یک چراغ رومیزی که روکش لیمویی دارد استفاده کنید . با این انتخاب ، هنگام روشن بودن چراغ ، رنگ لیمویی به دکور اتاق اضافه می شود .

قدم پنجم : اضافه کردن گل و گیاه

زیباترین و آسان ترین تغییری که در اتاق خواب می توانید انجام دهید ، اضافه کردن جعبه های گل طبیعی و مصنوعی به دکور اتاق خواب است . استفاده از انواع گلهای رنگارنگ برای ایجاد فضایی هماهنگ و آرام بسیار مناسب هستند

 
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي