لاچین سیر

دانلود آهنگ جدید

لیزیک عینک

فروش خودرو

املاک ویترین

نحوه انتخاب گوشت چرخ کرده

نحوه انتخاب گوشت چرخ کرده

اگر از گوشت بسته بندی شده استفاده می‌کنید، بسته‌هایی را انتخاب کنید که کاملا سرد و محکم و بدون پارگی بسته بندی شده باشند.
 
 

رنگ قرمز روشن، نشان دهنده تازگی گوشت چرخ کرده است ولی این بدان معنا نیست که گوشت‌های دیگر مانده و فاسد هستند. گوشتی که تیره و کمی متمایل به بنفش باشد فاسد نیست، بلکه این رنگ به خاطر بسته بندی محکم و نرسیدن اکسیژن به گوشت ایجاد شده است و وقتی در معرض اکسیژن قرار گیرد دوباره تغییر رنگ می‌دهد و روشن می‌شود و مدتی بعد کم کم به رنگ قهوه ای درمی‌آید. این تغییر رنگ‌ها کاملا طبیعی است و گوشت چرخ کرده شما سالم است ومی‌توانید با خیال راحت آن را مصرف کنید. البته به طرزی که تاریخ مصرف آن نگذشته باشد. 450 گرم گوشت چرخ کرده برای سه نفر کافی است. به عبارت دیگر با 450 گرم گوشت چرخ کرده می‌توان مثلا سه همبرگر درست کرد و همبرگر پخته حدود صد گرم وزن خواهد داشت. به هنگام خرید دقت کنید گوشت را آخر ار همه خریداری کنید تا درحد امکان سرد بماند.
اگر از گوشت بسته بندی شده استفاده می‌کنید، بسته‌هایی را انتخاب کنید که کاملا سرد و محکم و بدون پارگی بسته بندی شده باشند. در هنگام خرید حتما به تاریخ انقضای گوشت توجه کنید و اگر تاریخ آن گذشته بود از خرید آن بپرهیزید.

سیمرغ

 پایگاه فرهنگی هنری تکناز

Xبستن تبليغ
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي
ورزشي