فوتبال
تور مسافرتي
تور مسافرتي
تبليغات در تکناز
فوتبال

عقبه استراتژیك جمهوری اسلامی ایران

مجموعه : مجله خبری
عقبه استراتژیك جمهوری اسلامی ایران
مسعود جزایری در گفتگو با خبرنگار سیاسی باشگاه خبری فارس «توانا»، با اشاره به قدرت ایران در عرصه‌های استراتژیك، نظامی و دفاعی اظهار داشت: كشوری مثل ایران هیچ واهمه‌ای از قدرت‌های رو به افول ندارد.
*تحركات اخیر آمریكایی‌ها بلوف سیاسی است
وی با بیان اینكه ایران با دقت تحركات دشمن در منطقه را زیرنظر دارد، افزود: اینگونه تحركات نظامی آمریكایی‌ها و برخی كشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی در آب‌های منطقه چیز جدیدی نیست و به دفعات شاهد آن بوده‌ایم.
جزایری در ادامه گفت: دشمن به توانمندی و اقتدار نظامی و سیاسی ایران به خوبی واقف است و از عقبه‌های استراتژیك ما تا حدودی مطلع است لذا قادر نیست به اقدام عجولانه و شتاب‌زده‌ای علیه جمهوری اسلامی دست بزند.
معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد كل نیروهای مسلح در بخش دیگری از سخنانش تصریح كرد: مشكلات آمریكایی‌ها و صهیونیست‌ها و ظرفیت سیاسی، اقتصادی و نظامی آنها در حدی نیست كه بتوانند بحران جدیدی را در منطقه مدیریت كنند.
*اگر آمریكا نخستین شلیك را انجام دهد، قطعا آخرین شلیك كننده نخواهد بود
وی اظهارات و تحركات اخیر آمریكایی‌ها را بلوف سیاسی دانست و در ادامه افزود: قطعا آینده برای دشمن، آینده روشنی نخواهد بود.
جزایری خاطرنشان كرد: دشمن سناریوهای زیادی را طراحی كرده است ولی قادر به اجرای موفق آنها نیست، ایران نیز طرح‌های دقیق مقابله با تهدیدهای احتمالی را با دقت پیش‌بینی كرده است و با جرأت می‌توان گفت با قدرت از مرزهای كشور و انقلاب اسلامی حراست خواهد كرد.
وی در پایان گفت: آمریكا فقط می‌تواند نخستین شلیك را انجام دهد اما قطعا آخرین شلیك كننده نخواهد بود و دورنمای این موضوع برای تهران كاملا روشن است.
 
 
 
با يک کليک همسر آينده خود را انتخاب کنيد
فروش بلیط هواپیما
پربیننده های تکناز
جدیدترین مطالب
لیزر
بچه های آسمان
Xبستن تبليغ
Xبستن تبليغ
فوتبال