a

اعتراف تکان دهنده مرد باغدار به قتل زن و کودک 4 ساله

مجموعه : اخبار حوادث
اعتراف تکان دهنده مرد باغدار به قتل زن و کودک 4 ساله

به گفته سرهنگ بیگلری، با اعترافات صریح متهم وی با صدور قرار بازداشت موقت به اتهام قتل خانم «بتول – ب» به همراه پسر 4 ساله اش «امیر حسین – ک» روانه زندان شد.

 

بیستم مرداد ماه سال جاری مردی 40 ساله اهل و ساکن شهرستان دولت آباد و برخوار استان اصفهان در تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110 از پیدا شدن دو جسد در زمینی متعلق به باغ خود خبر داد.

 

با اظهارات این فرد، بلافاصله ماموران به محل اعزام و به جستجو در آن حوالی پرداختند اما علی رغم اظهارات مالک باغ تنها اسکلت یک کودک را کشف کردند و در این باره یک بار دیگر از فرد تماس گیرنده تحقیق به عمل آوردند و او این بار جای جسد دوم را یک متر زیر اسکلت کودک عنوان کرد که ماموران جسد زنی حدوداً 30 ساله را از زیر خاک کشف کردند.

 

با کشف این دو جسد تحقیقات پلیس برای شناسایی هویت آنان و علت مرگ آنها در دستور کار قرار گرفت و در بررسی ها و جستجوی علمی و تخصصی مشخص شد حدود دو سال قبل یک زن به همراه پسر 4 ساله اش مفقود شده و خانواده وی نیز موضوع گم شدن آنها را به پلیس اعلام کرده بودند و پرونده آنها در پلیس آگاهی شهرستان باز و پیگیری ها ادامه داشت.

 

در این رابطه خانواده افراد فقدانی به پزشکی قانونی احضار شدند که با مشاهده البسه به جای مانده و مدارک همراه اجساد مشخص شد اجساد همان زن و و کودک گم شده هستند اما با وجود تایید هویت اجساد توسط خانواده افراد مفقود شده برای اطمینان بیشتر نمونه DNA اجساد جهت تطبیق به آزمایشگاه جنایی ناجا ارسال شد که این بار هم جواب مثبت بود.

 

سرهنگ ناصر بیگلری، فرمانده انتظامی شهرستان برخوار با اعلام این خبر، افزود: با توجه به اظهارات ضد و نقیض مالک باغی که موضوع پیدا شدن اجساد را به ماموران پلیس اطلاع داده بود تحقیقات وسیعی در این زمینه آغاز و مشخص شد که زن مذکور دو سال پیش به عنوان کارگر در باغ وی مشغول به کار بوده است.

 

این مقام انتظامی گفت: در ادامه تحقیقات مشخص شد که خانواده مالک باغ چندین بار زن کارگر را به دلیل رابطه صمیمی که با او داشته تهدید کرده و همچنین با پیگیری های کاراگاهان شاهدانی که آخرین بار مالک باغ را با زن و فرزند مفقود شده با هم دیده بودند شناسایی و شهادت آنها جمع آوری شد.

 

سرهنگ بیگلری افزود: با تحقیقات صورت گرفته و اظهارات شهود ماجرا ارتکاب قتل توسط مالک باغ برای کارآگاهان محرز شد و متهم دستگیر و در بازجویی صورت گرفته هنگامی که با مدارک و مستندات علمی پلیس مواجه شد به قتل دو جسد کشف شده اعتراف کرد.

 

از سوی دیگر متهم در اعترافات خود با اشاره با ارتباط صمیمی زن مقتول با وی و ناراحتی خانواده اش از این موضوع و سوء استفاده مقتول از وی گفت : در روز حادثه در حالی که زن جوان در باغ مشغول کار بود او را به زمین انداخته و با دست هایم گلویش را فشار دادم تا برای همیشه از شر وی راحت شوم که پسر چهارساله اش در آن لحظه به سراغم آمد و می خواست مانع کارم شود که با یک دست گلوی زن را گرفته و با دست دیگرم گلوی پسرک را گرفتم و آنقدر گلویشان را فشار دادم تا خفه شدند.

 

قاتل افزود: پس از این اتفاق هر دو جسد را در زمین باغ چال کردم و هنگامی که خانواده مقتولان از من سوال کردند اظهار بی اطلاعی کردم و گفتم که زن پس از اتمام کارش از اینجا رفته است. تا اینکه پس از دو سال وجدانم بیدار شد و برای اینکه خانواده مقتولان را از ناراحتی و نگرانی بیرون بیاورم به پلیس زنگ زدم و از پیدا شدن دو جسد در باغ خود خبر دادم.

 

 

منبع :  جام جم

 

a