لاچین سیر

دانلود آهنگ جدید

لیزیک عینک

فروش خودرو

املاک ویترین

کار خیر کی روش و بازیکنان تیم ملی (عکس)

مجموعه : اخبار ورزشی
کار خیر کی روش و بازیکنان تیم ملی (عکس)

 

کارلوس کی‌روش روز یک‌شنبه پس از تمرین صبح تیم ملی به همراه جواد نکونام کاپیتان تیم ملی و رضا قوچان نژاد با حضور در مجتمع خیریه بهشت رضا (ع) به نمایندگی از تیم ایران از کودکان یتیم و معلول این مجتمع دیدار کردند.

 

این مجتمع خیریه همان مکانی است که بازیکنان تیم ملی پیش از سه بازی حیاتی ایران در رقابت‌های انتخابی جام جهانی با حضور در آن با شرایط نگهداری این کودکان آشنا شده بودند.

 

به گفته مسئول این مجتمع، کمک‌های تیم ملی در آن زمان باعث شد که در کنار سایر کمک‌های رسیده، مکانی دائمی برای این کودکان تهیه شود.

 

امروز همچنین از سوی کادر فنی و بازیکنان تیم ملی مبلغ 12 هزار دلار بابت تجهیز این مجتمع به کامپیوتر و تجهیزات الکترونیکی اهدا شد. همچنین البسه و اقلام ورزشی که سرمربی تیم ملی از باشگاه منچستریونایتد تهیه کرده بود به کودکان این مجتمع و همچنین سه شعبه دیگر این مجمتع هدیه شد. در این دیدار صمیمانه کی‌روش به همراه نکونام و قوچان‌نژاد از این کودکان خواستند برای موفقیت تیم ملی دعا کنند. کاپیتان تیم ملی از مسئول این مجتمع خواست که روز بازی‌های ایران در لابی این مجتمع کودکان را جمع کند تا آنها به صورت دست جمعی ضمن حمایت از تیم ملی برای موفقیت ایران دعا کنند.

 

یکی از کودکان هنرمند این مجتمع که از دو دست معلول بود با هنر خود و با استفاده از دهان نقاشی زیبایی را تقدیم به سرمربی تیم ملی کرد و روی آن نوشت: «تقدیم به کارلوس کی‌روش و با آرزوی سربلندی ایران در جام ملت‌های آسیا».

 

کی‌روش هم پس از دریافت این هدیه زیبا و به یادماندنی خطاب به بهرام که سرمربی تیم ملی او را “بهرام پیکاسو” لقب داد، گفت: باید به این هنری که خدا به تو داده افتخار کنی. من برای تو بهترین‌ها را آرزو دارم.

 

سرمربی تیم ملی همچنین با اشاره به فرا رسیدن سال نوی میلادی برای کودکان ایران و جهان آرزوی آرامش و سلامت کرد و خطاب به کودکان این مجتمع گفت: با همین قدرت به زندگی‌تان ادامه بدهید و یادتان باشد که همیشه خوشحال باشید.

 

کار خیر کی روش و بازیکنان تیم ملی (عکس)  

کار خیر کی روش و بازیکنان تیم ملی  

کار خیر کی روش و بازیکنان تیم ملی (عکس)  

حضور کی روش در مجتمع خیریه بهشت رضا (ع)  

کار خیر کی روش و بازیکنان تیم ملی (عکس)  

 

منبع : مجله تکناز  

 

Xبستن تبليغ
ورزشي
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي
ورزشي