تبلیغات

تبلیغات

عکس یک موس عجیب

مجموعه : دانش و فناوری
عکس یک موس عجیب
بازی خور ها یکی از گروه هایی محسوب می شوند که معمولا هم سازندگان سخت افزار ها و هم سازندگان نرم افزار، به آن ها توجهی ویژه دارند. اگر باور نمی کنید؛ به این موس بنگرید.

]بدون شک طراحی این موس بسیار خلاقانه وجالب است و می تواند توجه گیمر ها را تا حد زیادی به خود جلب کند. اگر از بالا به آن نگاه کنید؛ احتمالا آن را یک موس معمولی می پندارید اما مطمئن باشید که با برگرداندن آن؛ نظرتان عوض می شود. چیزی که در زیر این موس دیده می شود؛ چیزی نیست جز یک گیم پد برای کامپیوترتان. حالا اگر عاشق این طراحی شده اید؛ باید نگران قیمت اش باشید. در مورد قیمت و زمان عرضه؛ باید گفت که بر طبق حدس هایی که زده شده؛ این موس در سه ماهه اول سال 2011 و با قیمت 55 دلار به فروش می رسد.

عکس یک موس عجیب

سنسور اپتیکال این موس دارای 5 مرحله قابل تنظیم است و حداکثر دقت آن به 1600dpi می رسد که با فرکانس اسکن 125 مگاهرتز؛ ترکیب فوق العاده ای از سرعت و دقت محسوب می شود. این موس با کمک یک دانگل USB با فرکانس 2.4 گیگاهرتز به ویندوز شما متصل شده و افزون بر یک موس؛ کار یک دسته بازی را هم برای شما انجام خواهد داد.

14 دکمه در زیر این موس وجود دارند و 7 دکمه در بالای آن و کمپانی سازنده (Shogun Bros) اعلام کرده که این موس دارای بازدهی خوب و قدرتمندی خواهد بود.

با توجه به تمام این ها باید منتظر بمانیم تا ببینیم که این موس تا چه اندازه مورد استقبال کاربران واقع خواهد شد. شما چطور؟ حاضر هستید 55 دلار برای این گجت جالب بپردازید؟

تبلیغات